Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy segíthetnék a bnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy segíthetnék a bnőmnek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm (majdnem a legjobb)

Tetszik neki egy fiú, csak sajnos sehogy nem jön neki össze a dolog, és mostanság elkezdte magát okolni ezért: Mindenféle hülyeséget bemesél magának, hogy neki semmi sem sikerül, meg ő a legbénább a földön...

Újabb szokása: Már egy ideje mondja magáról, hogy ő iszonyú kövér.

Tény, hogy kicsit meghízott, de azért nem olyan vészes.

Vagy igen? 163 cm és kicsit több 70 kg-nál.

Kicsi felesleg van a hasán, és combján, tehát egyenletesen oszlik rajta a súly.

Ő most ducinak számít?

Hogy lehet kiszámolni azt, hogy az ember egy picit molett, vagy kövér, vagy pont jó stb?


2010. máj. 12. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves ?
2010. máj. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
a bnődnek kb 53 kilónak kéne lennie....no comment
2010. máj. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
14 lesz, de hogy lehet kiszámolni, hogy mennyi a normál súly?
2010. máj. 12. 16:28
 4/8 anonim ***** válasza:

én 167 vagyok és 55 kg.

A 173 cm-es bnőm 75 kg kb. És ... nem számít vékonynak,pedig 172 cm magas..

sztm kicsit sok. nem kövér, de nem is vékony.. ez közötti átmenetbe tartozik.:D de am az sem mindegy, h milyen a testalkata...

2010. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
testtömegindex. pl 7x / 1.63*1.63
2010. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm 14 éves és 54 kg, szerintem is az ilyen 50-55 körüli a normális, én fiú vagyok, 14 és 60 kg. sztem ott az valahogy a normális, :S mozogjon többett és egyen egészségesebben, a fiúhoz pedig annyit, hogy legyen a közelébe, próbáljon meg vele beszélgetni, szórakozgatni.
2010. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 175 cm vagyok, 73 kiló, és még rajtam is van elég sok felesleg. szóval szerintem a barátnőd eléggé elhízott lehet, és ebben a korban inkább még a külsőségre mennek..
2010. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nőknél az ideális testsúly a magasságuk centiben- 100. tehát kb 53-4. ideje lenne keresni valami jó fogyókúrát, akkor jobban érzi majd magát. én 165 centi vagyok, és 49 kg. ennek ellenére van még formálnivalóm. szép az idő, menjetek el hétvégén bringázni, kocogni, kirándulni... 65 kgról fogytam le. meg lehet csinálni. én sem voltam vékony, de ő konkrétan szerintem nagyon kövér... jobb lesz neki pár kiló minusz, egészségesebb lesz...
2010. máj. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!