Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok megszabadulni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok megszabadulni tőlük, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az exemmel 3 hónapja ,hogy szakítottunk(8 hónapig jártunk,együtt is laktunk) mivel ő rájött ,hogy nem én vagyok az igazi persze én akkor még nagyon szerettem őt azért eléggé padlóra tett az első egy hónap (depresszió,öngyilkos gondolatok stbstb.)

Együtt laktunk és szakítás után egy hónappal el költözött azóta pedig sokkal jobban érzem magam,nem igazán gondolok rá,sőt inkább csak haragot érzek most már.

Miután szakítottunk egyből futott valakihez ,hogy pótolja az űrt amitől azt érzem,hogy át lettem verve és ,hogy egy naiv idióta vagyok és voltam.Azzal a lánnyal majdnem meg is csalt és valószínűleg része volt annak,hogy vége lett,ha az exem tagadja is.

A gond csak az,hogy nem tudom őket elengedni tudatosan,rendszeresen velük álmodok és napközben is agresszív gondolataim vannak.Ez tudom,hogy nem normális és meg akarok szabadulni mivel nem egészséges.Az exem jóban akar maradni meg szokott keresni (én nem őt) de szerintem amig ezek játszódnak le bennem nem fog menni..

Válaszokat köszönöm. 20/L



2017. ápr. 2. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is ne hagyj neki platformot, amin kapcsolatba léphet vele. Ha kell egy ideig tiltsd is le a Facebook-on, főleg azért, mert úgymond nem tolja őt napi szinten az idővonalad az arcodba.

Másrészt meg próbáld meg olyan tevékenységekkel lefoglalni, amelyek kieresztik az egresszív gőzt. Próbálj meg pl valami sportot. Boxban pl kiválóan ki tudod ereszteni a gőzt, a zsák helyére odaképzeled őket és püfölheted. Egy idő után meg már nem őket fogod látni, hanem a zsákot :)

2017. ápr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos igen elszigetelés mindenhonnan. Egy ideig sehogy se kerülj kapcsolatba vele. Aztán próbálj meg mással/másokkal foglalkozni. Tanulni, barátokkal/barátnőkkel találkozni, a hobbidra fordítani az idődet. Viszont valamikor mindenképp ki kell adni a dolgot. Ha kell esetleg kérj meg valakit (qki persze tudja, hogy nem neki lesznek a dolgok, csak egy úgynevezett közvetítő) akin kitöltheted ezt az agressziót (pl lekiabálod, vagy csak pusztán dühből írsz neki dolgokat). Aztán megkönnyebbülsz, hisz ennek is jobb kint, mint bent. Aztán, ha ezen túl vagy már tovább tudsz lépni és könnyebbek lesznek a dolgok. Remélem ezek segítenek valamennyit.

20/f

2017. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!