Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 31 éves férfi, a film végén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfi, a film végén elsírja magát, ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Sok kérdésnél olvastam mostanság, hogy egy férfi legyen erős, irányító, szinte már érzelem nélküli, mert a nőknek ez kell.

Adott egy 31 éves férfi, egy esti filmnézés, Collateral Beauty (Váratlan szépség). Annyira a film hatása alá kerül, hogy a végén elsírja magát, igaz nem zokog, de nem is csak könnybe lábad a szeme. Nem egy kőszikla, el tud érzékenyülni néha, de nem nőies ettől még. Talán a családjában anno történt hasonló eset miatt is érzékenyült el ennyire a filmen.

Mi lenne róla az első benyomásotok? Szerethető egy ilyen ember, mint férfi? Vagy ez már túl nyálas, és a nők többsége inkább távolodna tőle?

Ismerőseim szerint ez már túlzás egy férfitól, nem hozzá illő viselkedés. Én ezzel nem értek egyet. Mi a véleményetek?


2017. ápr. 3. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem sírjon, ha úgy érzi, hogy sírnia kell. Nincs ebben semmi rossz.
2017. ápr. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Semmi rossz nincs ebben, nem gondolnám ettől férfiatlannak.
2017. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Én a nagyon férfias férfiakat szeretem, hangban, jellemben, megjelenésben, de ezzel semmi gond nincs. Ennek semmi köze a férfiassághoz. Én nagyon nőies vagyok, de nem vagyok síros. Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Az jó hogy el tud érzékenyülni, megölelném, megcsókolnám.
2017. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

Hát lehet nem a legjobb dolog, mert ha valamiért szét mentek, akkor az elég rossz hatással tudna lenni a srácra, valószínűleg ott is sírva könyörögné vissza magát. Bár nem 100%-ig biztos.

Én is ilyen vagyok, túlságosan beleélem magam valamibe amit nézek, tudom, hogy nem valóság, de sokszor az adott helyzetben sajnálom azt az illetőt.

Én majdnem a The Walking Deadnél is elsírtam magam, mikor fejbe lőtték a kedvenc karakterem, a szőke csajszit a kórházban. A 6 évad végén.

De még egy hülye animén is eltudok könnyesedni :)

2017. ápr. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem férfias dolog felvállalni az érzéseit.
2017. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A legrosszabb ***** válasza:
47%
Nekem egyetlen filmet "sikerült" évekkel ezelőtt megkönnyeznem (szigorúan egyedül), a Halálsoron c. drámát Tom Hanksszel. Nő előtt nem mutatnék semmi érzelmet, ha filmet néznénk együtt, igazából nem is élném bele magam a filmbe nő jelenlétében.
2017. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Nincs ezzel semmi gond. Én viszont nem ölelgetném, én sem szeretem, ha érzelmek és információk feldolgozása közben tutujgatnak. Nekem ilyenkor jobb egyedül. Társsal is, ha egy időre békén hagy, míg feldolgozom, amit láttam. Később megbeszélhetjük, a filmet is, az elérzékenyülést is, ha akarja. Ha nincs rá szükség, nincs.
2017. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
34%
7. én nem azért ölelgetem, hanem mert kívánom. És alig bírom ki a filmet hogy ne másszak rá.
2017. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Megértem, de engem zavarna, ha ilyenkor akarna a párom. Ahogy írtam, szeretném olyankor feldolgozni a látottakat.
2017. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már, hogy ki mit mond. Ha a társadalom szerint egy férfinak nem szabad sírnia, akkor nem könnyezel meg egy megható filmet? Dehogynem. Maximum rosszul érzed magad közben, mert nem illő dolgot csinálsz. Ahogy érzel, úgy tegyél. Nincs baj a férfisírással, apám pl jobban szokott sírni, mikor anyámat felköszöntjük anyák napján, mint bárki. Senki nem gondolja férfiatlannak.
2017. ápr. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!