Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok egy lánnyal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy lánnyal, ha nagyon buta szélsőséges nézetei lennének?

Figyelt kérdés

Zsidó gyíkember háttérhatalom, összeesküvés elméletek, neki minden fas_ság jöhet, és el is hiszi. Pl. a ceu ügy kapcsány olyat mondana, hogy ott biszexuális, beprogramozott libsi katonákat csinálnak a fiúkból stb.. :D

Szóval nagyon szét van csúszva szegény mentálisan.


De amúgy jól néz ki, meg aranyos is.



2017. ápr. 5. 17:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

és ezt mennyire kellene nekem hallgatnom állandóan?



24F

2017. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Agymosott fideszesekkel nem, nem járnék...
2017. ápr. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha nagyon tetszik, akkor talán egy ideig kibírnám vele szex miatt, de nem 100%.
2017. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2017. ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha lázba tud hozni valamivel akkor járnék vele.
2017. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Ramone ***** válasza:
Van ilyen ismerősöm csak ő nem ez a kategória
2017. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%
Nekem vannak CEU-n végzett ismerőseim, es szomorú latni hogy mi lett belőlük. Sajnos tenyleg olyan fundamentalista képzést kaptak, hogy mindenkit meg akarnak téríteni aki nem az ő világnézetüket vallja. Irritálóan egysíkú es agresszív ember lett belőlük a CEU-n. Vannak azért ott jo tanárok, par kurzusra en is jártam oda. De csak azért mert nem all be kritikátlanul a ceu-védő korusba, sztem ne ítéld el. A gyikember dolgot tenyleg hiszi, vagy ez mar a te tulzasod volt? Mert az mar azért melegebb dolog..
2017. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hogy komolyan vegyem kell valami ami megfog benne illetve nem fáraszt a buta elveivel akkor el tudom képzelni, hogy járnék vele. Más különben maximum dugópajtiként tudnám értékelni. 26/f
2017. ápr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
46%

Mindenki azt gondol, amit szeretne. :) Vannak ilyen nézetek, vannak olyan nézetek. Én bevallom - vállalva a lepontozást, bár ennyitől nem kéne, de nem várok többet - nemzeti radikális, ha úgy tetszik magyar érzelmű vagyok. Tudom, hogy mire gondolsz és szerintem eltúlzod. Azt is tudom, hogy van az az ember, aki már nagyon túlzásba viszi és átesik a ló túloldalára, ami már nekem is sok. De nem vagyok benne biztos, hogy Ő ilyen lenne. Nem a felsoroltak miatt, hanem tisztába vagyok vele, hogy egy "kívülálló" ezt hogyan látná, illetve látja. Ez esetben Te. Ettől még lehet nagyon nagyon normális és aranyos, kedves lány. Én is normális vagyok ( csak épp nem lány ). Ha te liberális gondolkodású vagy, nyilván megvan rólad is a véleménye a lánynak. Valószínűleg ugyan ezt gondolja, csak fordítva.

Ha párkapcsolatra gondolok, persze jó lenne azonos nézetű lányt találni, mint amilyen én vagyok. De valahogy ez nem feltétel nálam... :D Annyi, hogy nem beszélnénk róla, én nem tolnám a képébe, és Ő se az enyémbe. Oszt jónapot. :) ( Persze ettől még, hogy alapjaiban különböztök, még kisebb szegmensekben lehet egyetértés. )

Lehet, hogy a lányt sem zavarná ugyan úgy, hogy te nem így gondolkozol. Tényleg csak ennyi kéne, hogy kerülitek a témát, ha zavar. Ha neked ez fordítva nem működik és nagyon nagyon irritálna a dolog, már a tudat ( biztos van ilyen is ), akkor lehet nem kéne erőltetni.

2017. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem járnék, mert megőrjítene a sok baromsággal, és valszeg én is idegesíteném azzal, hogy minden fasságról megpróbálnám bebizonyítani, hogy nem igaz.
2017. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!