Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is glamour napozik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is glamour napozik a párjával?

Figyelt kérdés

Több barátnőm barátja cikinek tartja a kuponokkal vásárlást, én viszont már szerintem harmadszor megyek a barátommal.

Érdekelne mások hogy vannak ezzel:D



2017. ápr. 5. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt se tudom mi ez..
2017. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Utálok vásárolni, kuponnal is, anélkül is. Ha a csajom csak fel merné vetni az ötletet, hogy menjek el egy ilyen f***szságra, akkor addig volt a csajom.
2017. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, bár én sem a párommal megyek.
2017. ápr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja sajnos :( ... mit meg nem teszek.
2017. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nálunk meg a párom szeret jobban vásárolni

miért ne mennénk együtt és mitől lenne ciki

felnőtt emberek nem eszerint ítélik meg egymást

26L

2017. ápr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Volt párommal jártunk. Ő is szereti az akciókat, nem menekül sikítva az üzletektől, célzottan mentünk viszonylag hamar letudtuk a dolgot.
2017. ápr. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, ő is talált magának valót a kuponok között így együtt járjuk végig a boltokat
2017. ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Általában a pasik utálnak vásárolni, kuponnal, vagy kupon nélkül, tömegbe vagy nem tömegbe, tök mindegy, ők unják ezt...és nekem is rá kellett jönnöm, hogy az én párom is utálja, így jobb ha megkíméljük őket, így is van elég bajuk, meg lássuk be mi nők se nagyon örülnénk ha kísérgetni kellene őket ilyen olyan kalapácsért, szögekért, és egyéb pasis tárgyakért...
2017. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8as, riszpekt, végre egy megértő nő. Kár, hogy olyan ritkák vagytok, mint a fehér holló :)
2017. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem a barátom szeret "csajos" dolgokat vásárolni, és én sem húzom a számat egy Obiban mondjuk..
2017. ápr. 6. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!