Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit szólnátok hozzá, ha kiderülne, hogy a barátnőtök cuckold kapcsolatban élne a párjával?

Figyelt kérdés

Tehát a párját az izgatná, ha a barátnőtök más pasival is ágyba bújik.

És mondjuk élnének is ezzel évente egy 4-5 alkalommal? (tehát nem mindennapos lenne meg megválogatná a partnereit)


2017. márc. 24. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
96%

Ő dolguk és rohadtul semmi közöm hozzá.

Miért az mennyivel jobb, amikor hármasban csinálják?

Pedig az lassan annyira elfogadott, hogy talán még kötelezővé is teszik!:)

2017. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
O dolguk, nem kulonosobben erdekel altalaban a barataim szexualis elete.
2017. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Semmit!

Ő dolguk,nem másé!

ettől függetlenül ugyan olyan maradna a kapcsolatom vele mint mielőtt meg tudtam

2017. márc. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Semmit, nem érdekelne.
2017. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

megemelném a jobb szemöldököm.

De kb ennyi. Véleményem nincs róla. Az ő életük.

2017. márc. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Jó, de gondolom valami véleményetek lenne azért, mert ez így elég erőltetettnek tűnik.

Tehát én se ütöm bele mások dolgába az orrom, de azért van véleményem, ha megkérdeznek, hogy valamit pozitívnak, negatívnak érzek.

2017. márc. 24. 20:02
 7/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

Ebben semmi erőltettet nincs. Arról van határozott vélemény, hogy a saját kapcsolatomban ez mennyire jó, nem, jó, elfogadható vagy sem.


De mások életére nekem nincs rálátásom. Ha ők így boldogok, és a barátnőmnek jó, a palijának jó, akkor???

Van egy külföldi domina ismerősöm. Ő azzal keresi betegre magát, hogy gazdag fószerokat aláz pénzért. Véletlen derült ki, elmondott mindent, én kérdeztem, ő válaszolt. De nem ítéltem el, nem szóltam bele. Nagy lány tudja mit csinál. A férfiak is élvezik amit velük művel. Akkor nekem erre mit kéne mondanom? Én nem tudnám ezt csinálni, nincs hozzá gyomrom, de az én vagyok.

2017. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jól van, látom sikerült értelmezni azt, amit írtam.
2017. márc. 24. 21:17
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon rá vagy kattanva erre a cuckoldra ember. Nincs esetleg valami más fétised/perverziód amit nyomathatnál úgy 2 kétig, hogy ebből felgyógyuljunk ? xD

30/f

2017. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!