Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » PUA pasik! Ti hogy szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PUA pasik! Ti hogy szoktatok úgymond magasabb értéket demonstrálni a nőknek?

Figyelt kérdés

Ahogy olvasgattam könyvekben, a vonzalom kiépítés egyik legfontosabb pontja, hogy magasabb értéket mutass a nőknek, megmutasd te mivel vagy már, mint az összes többi pasi aki nála próbálkozik. Ezt a külföldi könyvekben DHV rutinoknak (demonstrating higher values) magyarul meg MÉB-eknek (magasabb érték bizonyítása) hívják.

Ez elméletben szép és jó, de sehol sem láttam még működő sablont vagy példát ezekre, csak elméleti okoskodást.

Akik itt Pick Up Artist-oknak tartják magukat, azoknak milyen DHV rutinjaik, sztorijaik, vagy cselekedeteik vannak, amikkel kitűnnek a férfiak 90%-ából, az ÁFCS-k közül?


(ÁFCS = átlagosan frusztrált csávó, magyarul lúzer)


2017. ápr. 5. 20:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Szerintem növel az XP-pointodat és amikor szintet léptél, akkor a skillpointokat told rá a Charisma-ra.
2017. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Estádio de Felchút ***** válasza:
96%
Ha már a nagy eszeddel a magyar politika kategóriában sikerült megkérdezned, elárulom: azt mondom, Orbán rokona vagyok.
2017. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én csak megvillantom mekkora miller vagyok, aztán kapok is pinát, annyit mint égen van csillag! :P
2017. ápr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akit ilyen kérdés foglalkoztat, az nem ÁFCS, hanem KFCS.
2017. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

A PUA pasi prototípusa:

[link]


A pénz csodákra képes, próbáld ki.

2017. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés rossz kategóriában van...
2017. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szegény kérdezőt már ezek a lehúzós oldalak is be tudták csapni, ne említsétek meg neki, hogy még a kérdést is rossz kategóriába nyitotta. Lehet olvasni se tud.
2017. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Adott félhez képest kell magasabbat mutatni és nem pedig kamuzni össze vissza, arról amid nincs.
2017. ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%

én egyszer így csíptem fel a szomszéd csajt-

a liftben voltunk amikor megszólított.

csaj-és hol van a kutyusod?

én-tegnap meghalt.

cs-te jó ég nagyon sajnálom...

én-hmm

cs-és mit csináltál vele?

én-elástam.

cs-úristen és hova?

én-azt nem mondom meg.

cs-akaratlanul is elmosolyodott ezen.

cs-és most mi lesz,lesz új?

én-elgondolkodtam és ezt kamuztam

én-most megyek a menhelyre választani egy újat...ha van kedved elkísérhetsz.

leértünk a lifttel és eljött velem,megnéztük a kutyákat,persze eszem ágában sem volt akkor még új kutyát szerezni,de tökéletes randi volt.

szóval szegény megboldogult buksi így segített hozzá egy jó dugáshoz.

2017. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Utolsó, ezt álmodtad tegnap éjjel? :-)
2017. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!