Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek egy olyan kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy olyan kapcsolatba, ahol a másik fél nyitott házasságban él?

Figyelt kérdés

Vagyis én lennék a "kívülálló". Rettenetesen megtetszett egy férfi, viszonylag régóta flörtölünk. Házas. Időközben megismertem a feleségét, aki tudott a rendszeres flörtünkről is. Nem akartam belerondítani egy házasságba, nem is kezdeményeztem a laza dumálgatásnál soha többet.

Kiderült, hogy nyitott házasságban élnek, és a feleségnek sem lenne ellenére.


Számomra ez elég furcsa, viszont nagyon vonzódom a férfihoz, mégis félek, hogy rosszul jöhetek csak ki ebből.

Ti belemennétek egy ilyenbe?



2017. ápr. 6. 14:22
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ne menj belle it csak te serulhetsz lelkileg...es amugyse szep egy hazasagba bekavarni
2017. ápr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A nyitott kapcsolatról a felesége is tud?


Én nem mennél bele, de ez én vagyok.

2017. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen,de csak egy valakivel.
2017. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 mikeXxX ***** válasza:
Én sosem tudnék ennyire le alacsonyodni bár én férfi vagyok ez is igaz de tulajdonképp a te életed ha neked ez megfelel hajrá :) ! 37f
2017. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, de csak gumival. Ha az asszonynak is megfelel így, akkor nem tennék tönkre semmilyen kapcsolatot, én szingli vagyok, és nekem is egy szexkapcsolat lenne a legideálisabb. Itt legalább nem kellene attól félnem, hogy a pasi belém zúg és üldözni kezd a szerelmével, hogy legyünk egy pár meg stb, mert ha eddig nem vált el az asszonytól, ezután se fog. De én tudom, hogy nem szeretnék bele, ha ez rólad nem mondható el, akkor te ne tedd.
2017. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
44%
Hát már bocsánat, de szerintem ez brutálisan gusztustalan...főleg, hogy a képbe még gyerekek is vannak mindkét félről...ha normális nő vagy akkor keresel magadnak egy normális férfit, nem egy olyat akivel csak szexelsz, főleg anya létedre...
2017. ápr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!