Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemennétek egy olyan kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy olyan kapcsolatba, ahol a másik fél nyitott házasságban él?

Figyelt kérdés

Vagyis én lennék a "kívülálló". Rettenetesen megtetszett egy férfi, viszonylag régóta flörtölünk. Házas. Időközben megismertem a feleségét, aki tudott a rendszeres flörtünkről is. Nem akartam belerondítani egy házasságba, nem is kezdeményeztem a laza dumálgatásnál soha többet.

Kiderült, hogy nyitott házasságban élnek, és a feleségnek sem lenne ellenére.


Számomra ez elég furcsa, viszont nagyon vonzódom a férfihoz, mégis félek, hogy rosszul jöhetek csak ki ebből.

Ti belemennétek egy ilyenbe?



2017. ápr. 6. 14:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, de arra vigyázz, hogy ne szeress bele a férfiba.
2017. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Na, én pont ezért (beleszeretés)nem tudnám elképzelni. Ha férfi kerülne ilyen szituba az talán másabb, de egy nő nemigazán tudja elkerülni,hogy csak a szexre, a flörtre koncentráljon. És hiába nyitott házasság, ott a másik nő az oldalán.


Miért nem válnak el? De persze ez Nekik biztos jó így, megbeszélték.

Neked viszont nem hinném,hogy olyan remek lenne ez a helyzet. Egy idő után magadnak szeretnéd, ami természetes, és ez vélhetőleg sosem fog bekövetkezni.


Nem írtad,hogy Te egyedül vagy, vagy van párod?

2017. ápr. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ilyen szituban lelkiismeret-furdalás nélkül belemehetsz a dologba. Ugyanakkor vigyázz, legyél tudatában, hogy a pasival csak és kizárólag szex lesz! Ha te úgy érzed, többre vágynál ennél, akkor bele se kezdj!
2017. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Bele.

Ők eldöntötték hogy unják egymást, akkor nekem oly mindegy :D

2017. ápr. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én nem mert nem osztozkodnék senkin..akkor inkàbb marad otthon a jàtékszerem hogy csillapitsam a vàgyaim..de nem lennék potlék..igaz béla mondja soha ne mond hogy soha ebbe 100%hogy az évek mulàsàval se vàltozna a véleményem..
2017. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem Te vagy az aki már tett fel egy kérdést, kb. pont ez volt a szitu es konditeremben ismerted meg a pasit?:D

Egyebkent en nem mennek bele, konnyen beleszeretek valakibe aztan meg jonne a pofaraeses. Ha normalisat keresel ne pazarold az idod szerintem

2017. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Vannak gyerekek, gondolom miatta nem válnak el, nem tudom. Nem mentünk bele mélyebben egyelőre a témába.


Én 3 éve egyedül nevelem a kisfiam, azóta kb senkim nincs, és őszintén, nem is férne most bele az életembe egy "komoly kapcsolat". Így éppen "kapóra jönne" egy ilyen jellegű, néha összejárunk dolog.


Mellette viszont én is attól tartok, hogy esetleg beleszeretek...

2017. ápr. 6. 14:39
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tettem még fel ezt a kérdést és nem járok konditerembe :D
2017. ápr. 6. 14:40
 9/16 anonim ***** válasza:

Sajnos az erzelmeidet nem fogod tudni irányítani, hiaba fekteted le az elejen a szabalyokat sajat magaddal, attol meg siman beleszerethetsz sajnos. A vonzodas meg el fog mulni ha megszakitod vele a kapcsolatot.

De ha meg tudsz birkozni egy esetleges remenytelen szerelembe eséssel akkor miert ne :D


amugy bocsi, ez volt az a kerdes https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb.. rogton ez jutott eszembe :D

2017. ápr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem én voltam, de vicces (és valahol hihetetlen) látni, hogy nem vagyok egyedül ilyen abszurd helyzetben...
2017. ápr. 6. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!