Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kerek, markolniva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kerek, markolnivaló fenekem?

Figyelt kérdés
Csontos a fenekem, és változtatni szeretnék rajt. De nem tudom hogy hogyan csináljam. Markolnivaló feneket akarok. Tippek?

2017. ápr. 7. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon sok munkával és szigorú étrenddel...
2017. ápr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van, akinek az tetszik, ne aggódj.
2017. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Edzés, rohadt keményen. A kerek segg izom, és azt nem öt perc felépíteni.
2017. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

raksz a csontra izmot és zsírt :P


24F

2017. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Heti 3-4x eddz popsira/combra, kb 1 órát intenzíven, edzések között érdemes 1 pihenőnapot tartani(vagy olyankor edzhetsz másra, has, kar vagy amire akarsz). Súlyzós guggolás, kitörések, bokasúllyal lábemelések hatrafelé, ellipszis(olyan fokozaton, amin max 10 percet tudsz csinálni, érezd, hogy égnek a combjaid, popsid) stb. És ami nagyon fontos: sok fehérjét vigyél be a szervezetedbe(kb 100-120 grammot naponta), mert csak azzal lehet izmokat építeni. Edzések után igyál fehérjeturmixot, egyél sok husit, tojást, túrót stb. Én 1 hónapja csinálom ezt és már most sokkal kerekebb a fenekem.
2017. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt még hozzáteszem, hogy magnéziumot, vitaminokat, sok zöldséget és gyümölcsöt is érdemes enni/szedni, mert hozzájárulnak az izmok minél jobb regenerálódásához, ezáltal az izomnövekedéshez :)
2017. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Ülj sokat a kanapén, nekem így jött össze.


Nem edzek, egy aprócska narancsbőr sincs a fenekemen és szabályos buborék alakú.


Barátnőmnek fokhagyma feneke van, színizom, nem kerek.

2017. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Guggolj!
2017. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engedd hogy megmarkoljam..:D
2017. ápr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezt csak izommal lehet megoldani


Valaki írta, hogy zsírt... zsírtól nem markolnivaló és kerek kesz, hanem löttyedt és deformált. Másrészt pedig genetika, hogy ki hova hízi elsőként, amit semmivel sem lehet befolyásolni, nem lehet, hogy csak a fenék hízzon.


Tehát maradt csak azbizom.

Vannak erre külön edzéstervek, guggolás mindenképp ide tartozik, meg még nem tudom mi, mert férfiként ennek sosem néztem utána 😃 de neten rátalálsz majd biztosan :)

Guggolásnál arra kell leginkább figyelni, hogy helyesen csináld! Nagyon fontos: hosszú bemelegítés nyújtással a végén! Ez felkészíti az izmaidat, csökkenti a sérülések lehetőségét, csak utána kezdheted el az edzést. Ott pedig arra kell figyelni, hogy kevés, de megerőltető legyen, az generálja leginkább az izomnövekedést! Nyilván fokozatosságra figyelni kell, izületekre legfőképp, pár hét után még ne súlyokkal guggolj! 😃 ráér fél-egy év múlva az (hiszen az edzésben elvileg az a cél, hogy még 80 évesen is egészséges legyél, és nem az, hogy már 30 évesen tropa).

És edzések végén pedig nyújtás újra. Ez is segíti az izomgyarapodást, és megkímél az izomláztól is :)


Én ennyit tudok mondani, ez amit olvasgattam a témában eddig. Mindenképp nézz utána az általam említett infóknak, mert forrás nélkül nem vagyok hiteles. És neten keress edzésterveket fenékre :)

2017. ápr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!