Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta rám a csaj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta rám a csaj, hogy vonzó vagyok, okos, melegszívű, lovagias valaki olyan akire fel tud nézni. Ezt azért mondja mert nem ismer ugye?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet részeg volt.
2017. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Biztos józan volt, nem iszik alkoholt.
2017. ápr. 9. 20:28
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezek szerint azért. :)
2017. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jó ötlet volna összejönni olyannal aki ennyire rossz emberismerő ?
2017. ápr. 9. 20:32
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezen jót nevettem. Hát udvarol na. Ugyan azt csinálja mint néhány férfi, ismeretlenül a csillagokat is az égről.
2017. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Neked kell tudni mennyire jó ötlet, annak függvényben mit akarsz tőle.
2017. ápr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De ez így mem igazság. Én akarok udvarolni.
2017. ápr. 9. 20:35
 8/14 A kérdező kommentje:
#6.......babát !
2017. ápr. 9. 20:38
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is ezt mondtam bélànak meg hogy vele le tudnàm élni az életem.. én se ismertem.. olyan zenéket küldött azt hittem egy a célunk "nem adhatjuk fel ezért a szerelemét harcolni kell".. aztàn tökre gazdag amit nem hittem volna rola hisz rokonom foglalkozàsa is ez mégse gazdag.. nekem az àtlagember kellett akit megismertem munkàsnaciba.. igy tul nagy a kettönk közti különbség.. dagi vagyok nem divatosan öltözök.. ha ilyen gazdag miért nem plàzacicàkkal kezd bàrkit megkaphatna vesz nekik autot bundàt és lehet vele csillogni.. engem meg csak bolonditott meg magamrahagyott a bajba..anyu is mondta de majd ő segit neked munkàt talàlni (mert mondtam majd megkérem Őt,meg ha kilép a kapcsolatàbol miattad majd téged is otthagy,meg majd rosszabb lesz mint az első olyan kell neked aki megver?"stb.

Ugyhogy béla fàj hogy jàtszottàl évekig :( szem a lélek tükre?vagy hazudik?keress màst olyan cicababàs csajt akivel jo villogni meg medencés bulit tartani meg romantikàzni a kandallonàl.. mert én semmit se tudnék neked nyujtani csak a szivem volt de az szétvan törve ezeregy darabba meg depit houtak az évek.. még keresni foglak munkaügybe hisz megigérted abba segitesz..

2017. ápr. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért volt a zene "lesz nevem s pénzem egyszer még"..de nekem a régi kellett a régi éned..ezért kellett évekig vàrnom hogy nekem bizonyits vagy mi?? Én meg azért hajtottam hogy az exemnek bizonyitsak hogy nélküle többre viszem egyedül..


Add a kecot a gyerekeidnek te meg költözz ide akkor nem érzném magam egy senkinek nem lenne az a különbség..hisz évek ota nyomoztàl utànnam tudhatod hogy soha nemkértem senkitől..az apàm is pénzel akart megvenni pedig törődést kértem..

Igazad van egy netes képbe szerettem bele ami nem is te vagy.. magad is mondtad rosszfiu vagy.. gondolom több vasat tartasz a tűzbe nőzöl..barinőm mondta igy is sérültem melletted nem lennék boldog mert sose tudnék bizni benned..én küzdöttem harcoltam de nem egy volt a célunk..

2017. ápr. 10. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!