Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt hogy szemezésből lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt hogy szemezésből lett valami?

Figyelt kérdés
Olyan sztorikra vagyok kíváncsi, ahol a párkapcsolat vagy legalább egy randi szemezéssel indult. :)
2017. ápr. 9. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak beszélgetés,de csak hülyített,de nem baj visszaadom. Isten nem ver bottal..
2017. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szemeztem egy csajjal a metrón, de én nem vettem komolyan, mert gondoltam úgy sem lesz belőle semmi. Szemeztem vele tovább nulla tervem volt, és gondoltam majd ha leszállok akkor elfelejtjük egymást. Nem így lett, a sokadik ilyen szemezés után amikor leszálltam jött utánam, és keményen kiosztott hogy miért nem szólítottam le, meg minden Én megmondtam hogy nem gondoltam komolyan mert buktam már bele ebbe, végül telefonszámot cseréltünk és megtalált facebookon is a számomon keresztül. Soha nem hittem volna hogy összejövünk mert nagyon csinos lány, de mégis sikerült és már 3 éve vagyunk együtt.
2017. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Én éppen bálban voltam, mikor megláttam egy helyes srácot egy picit messzebbi asztalnál. Ő nézett ki a legjobban és nagyon szimpatikusnak találtam. Egész este szemeztünk, de nem történt semmi, nem mentünk oda egymáshoz bizonyos okok miatt. Majd mikor hazamentem, azon tűnődtem, hogy soha többé nem látom őt. Nem tudtam róla semmit és a baráti társaságát sem ismertem, akikkel a bálban volt. Majd 1 hét után megtalált Facebook-on. Nagyon örültem neki, felemelő érzés volt azok után, hogy arra gondoltam, már nem látjuk egymást.

Aztán persze írtunk (sokat), majd 2 hét után találkoztunk:) Kicsit más volt, mint a bálban, de a további találkozók során egyre jobban megkedveltük egymást. Végül jó pár randi után össze is jöttünk. Majdnem 1 hónapja együtt vagyunk:)

2017. ápr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen nem tartott sokáig és komoly sem volt, de legjobb emlékem, annyira izgalmas volt.
2017. ápr. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!