Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi szereti a párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szereti a párját képes arra hogy csajozzon/mással szexeljen?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok? :)


En mint lany mas fiukra ra se birok nezni nem jon be senki rajta kivul...nemhogy még hozzá érjek egy másik fiuhoz

De a fiuknal ez hogs van? Van olyan hogy szereti a parjat de csajozik mondjuk mert ilxen tipus vagy vadaszosztonbol?


2017. ápr. 11. 21:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő.
2017. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg igazán szeretem a páromat akkor meg sem fordúl a fejemben. Ha csak megszokásból vagyunk együtt vagy hasonló akkor már eljátszok a gondolatomban más nőkkel, de akkor sem csalom meg. De ebből már tudom hogy nincs értelme együtt lennem vele.
2017. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha megszokásból vagyunk együtt, akkor lehet, hogy megtenném, ha tényleg szeretem, akkor más nem létezik rajta kívül. De a megszokás az elég laza "kapcsolat", ez csak akkor van, ha látom rajta, hogy ő is csak ezért van velem.
2017. ápr. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Simán. A szerelem, szeretet és a szex külön dolgok.
2017. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Szergej55 ***** válasza:
Amíg szerelmes, addig nem feltétlenül, utána igen. A férfi libidó nagyjából az év minden egyes napján olyan, mint a női peteéréskor (tehát 28-ból 12-14 napig), csak még annál is fokozottabb a 10-szeres tesztoszteronszint miatt. Nem vagyunk egyformák, te csak női szemmel tudod nézni ezt a dolgot.
2017. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Szergej55 ***** válasza:
Ez természetesen nem azt jelenti, hogy feltétlen meg is tenné.
2017. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Ha én szerelmes vagyok egy nőbe, akkor csak vele akarok szeretkezni. Fura, mi?
2017. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#7 Ugyan ezt mondta eddig mindenki.
2017. ápr. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8: az lehet. De én komolyan is gondolom. A tapasztalataim is alátámasztják ezt. Nem tehetek róla, hogy sök kötsög férfi van.
2017. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát mert hajtja őket az ősi vadászösztön, mert ők férfiak és ez beléjük van kódolva tudod. És ez leküzdhetetlen ezt meg kell értenünk. Ez elfogadható indok minden megcsalásra.
2017. ápr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!