Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nektek hogyan, melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek hogyan, melyik hajjal tetszenek jobban ezek a a férfiak? Valóban jobb lehet a hosszú haj mint a gyakori rövid felnyírt?

Figyelt kérdés

[link]


Itt lehet megnézni őket. A kommentelők között, akik gondolom fiatal lányok, meglepően sokaknak tetszik jobban a hosszú haj, mert szerintük az egyedi, a rövid, felnyírt hajak meg szerintük unalmasak.

Nektek hogy tetszenek jobban ezek a férfiak?



#haj #férfi #nő #rövid #tetszik #hosszú egyedi
2017. ápr. 11. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezen a pasin a rövid haj jobban tetszik. Szerintem az a lényeg, hogy ápolt legyen, és hordja jól. :)
2017. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Az első srác haja zsíros az első képen, egy hajmosás után nem lenne rossz a hosszabb haj rajta.

A bácsinál mindkettő ugyanolyan.

Az őszes fekete határozottan jobb hosszabb hajjal.

4. Mindkettő jól áll neki.

5. A hosszú haja ápolatlan volt, ha gondozta volna jól állt volna neki.

6. Rövid határozottan jobb.


A sort nem folytatom. Az ápoltságon sok múlik és a jól megválasztott frizurán. Rövid és rövid között is van különbség. Az egyen ecsetfej frizura nekem nem tetszik, mint pl az első srác haja. Boldog boldogtalan olyat visel pedig sokaknak nem is áll jól, a hosszú arcú embereken szerintem kifejezetten borzasztó.

Egyébként nem vagyok hosszú haj párti, de van akinek jól áll és abban az esetben tényleg szomorú ha ecsethajat vágat.

2017. ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb mind rövid hajjal. Nem néznek ki hajléktalannak már, ápolt külsőt kölcsönöz nekik. Míg azelőtt semmi egyéniségük nem volt, mert csak megnövesztették a hajukat és nőtt magától, nem volt fazon, most úgy néznek ki, mint akik törődnek magukkal, igényesek. A legtöbbjük igazán vonzó lett. És nem néz ki mindegyik egyenszerűnek és ecsetfejűnek! Nem mindnek u.olyan fazont nyírtak. A szakállat még lenyírhatták volna párnál, de az is sokat dob rajtuk, hogy azokat is fazonírozták és nem "csak úgy" vannak, mint ahogy a hajak is voltak.
2017. ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is itt jobban tetszik a rövid verzió. Amúgy a félhosszú bőven lehet még jó, de nekem a hosszú (értsd váll alatti) elvont fizikus, kiélt rocker, őrült tudós, anyucival élő 40 éves gamer fazon nagyon nem jön be.
2017. ápr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az elsőnek négernek a 14-esnek a 15-ösnek a 16-osnak a 20-asnak egész jó volt a hosszú is sőt a négernek és a 16-osnak talán jobban is állt mint az új frizura de a többiek szerintem hatalmasat nyertek az új hajukkal.

Azonban az is igaz hogy a hosszú hajú képeknél sok igénytelen mert zsíros lenőtt alaktalan ez ront az összhatáson. Ettől függetlenül szerintem az akinek ez a hosszú rocker frizura amit itt sokan hordtak a nyírás előtt jól áll ritka mint a fehér holló. A hosszú haj több törődés igényelne amit sokan nem tesznek meg így slampossá válik. A vállig vagy addig sem érő haj nekem sokakon tetszik de az új frizurák nekem jobban tetszenek viszont én ez a párcentis haj párti vagyok igazából és lehet ezért látom így.

2017. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem néztem meg a linket,én hosszuhaj párti vagyok,nem tudom rájuk mindig jobban felfigyelek :)
2017. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A rövidebb változat mindegyiknek jobban áll szerintem, bár a 4. kifejezetten borzalmas.


Én a rövid hajat szeretem, de a felnyírtat utálom, a zselézettet is. A hosszú pedig valahogy csöves hatást kelt számomra.


Már annyira sokan akarnak trendik és egyediek lenni az ilyen ecsetfej szerű formával és hasonlókkal, hogy lassan mind egyformák lesznek. Pl van az amikor fel van nyírva, és a fej tetején annyira hosszú, hogy még össze is kell fogni, na az a legszánalmasabb. Konkrétan volt olyan, hogy az utcán sétálva szembejött velem nem kevesebb mint 5 pasi, és kivétel nélkül mindegyik így nézett ki. Nevetséges.

Ettől még hordhat pasi ilyet, vagy hasonlót egész nyugodtan, mindenkinek a maga döntése, de nekem ez nagyon nem jön be. Soha nem szerettem, nem követtem a divatot, nem érdekelt, a divatmajmokat sem bírom, akik vakon követnek minden szart amit le akarnak nyomni az emberek torkán.


Egyszerű, mindenhol egyformán hosszú, 2 max 3 centis haj jön be a legjobban ami nem növi túl a füleket. Vagy ha kétoldalt rövidebb és a fej tetején minimálisan hosszabb az sem baj, de ne üssön el annnyira a 2 méret egymástól.

2017. ápr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kétségtelen, hogy a rövid majdnem minden esetben jobban mutat ami nem jelenti azt, hogy mindenkinek ilyen röviden kell hordania, még vagy 5 féleképp biztos meglehetett volna csinálni. Én szeretem a hosszabbat is, ha az ápolt. Akinek ritkás a haja az ne növessze inkább.
2017. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!