Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó szivatás lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó szivatás lesz?

Figyelt kérdés
Nos vn egy pasi,aki nőcsábász,minden nővel,akivel csak teheti szórakozik. Velem is ezt tette. Jó lehet,hogy én is hülye voltam és hittem neki,de nem tudtam milyen. De azt terveztem,hogy csinálok egy kamu facet ,kirakok egy pláza.ás nőről képet ,ráírok a pasira,és elcsábítom,neki úgyis mindegy csak lyuk legyen....elhívom randira,elmegyek ,és ott beolvasok neki. Milyen ötlet?
2017. ápr. 11. 22:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Elég szar, ugyanis ezzel egy olyan szintre süllyedsz le ahol te szerintem nem akarsz lenni.


Férfiként én is utálom az ilyeneket de valahol azt kell mondjam te is hibás vagy, nem kellett volna egyből az ágyba ugrani vele...

2017. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Elég gáz. Inkább hagyd a csudába az egészet és felejtsd el a srácot.
2017. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Vagy el se megyek ,és a végén írok neki egy üzenetet majd. Hogy ugye nem jó,ha játszanak veled?
2017. ápr. 11. 22:49
 4/25 anonim ***** válasza:
Annyira nem jó, amennyi energiát pazarolná rá.
2017. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De nem tudom,mert megalázott és,vissza akarom adni,hogy érezze...
2017. ápr. 11. 22:50
 6/25 anonim ***** válasza:
39%

Ezt de qrva jól kitaláltad bakki. Inkább kösd össze az kocsiján az első lökhárító belsejét a hátsó kerék belsejével egy 20 méteres drótkötéllel, aztán nézd ahogy elindul. Fantáziátlan vagy.

30/f

2017. ápr. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

Esetleg te is dughatsz vele és otthagyhatod utána. Hidd el jól kicseszel vele ;)

30/f

2017. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Utolsó nem tudom milyen a kocsija. De ez is elég fantáziátlan....ez se volt jobb...
2017. ápr. 11. 22:53
 9/25 anonim ***** válasza:
56%
De az autós példa jobb. Hidd el, ha elsétál egy kávézóba randira, aztán leüvöltöd a fejét, full hidegen fogja hagyni, az ilyennek a szeme se rebben. De ha a kocsijával történik valami, amit szeret.....na ott kikattanna :D
2017. ápr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Mondom ,hogy nem tudom milyen a kocsija,ha tudnám már rég összekarcoltam volna
2017. ápr. 11. 22:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!