Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mi az ideális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mi az ideális?

Figyelt kérdés
Magasságban, testsúlyban nektek mi az a minimum/maximum ami nektek tetszik ? A sajátotokat is írjátok legyetek szívesek.
2017. ápr. 12. 23:05
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom más hogy van vele, de én nem a vitrinbe teszem a pasit hanem élni szeretnék vele, úgyhogy volt már tök alacsony, magas, vékony, macis, szőrös, kevésbé szőrös, kisfarkú, nagyfarkú, kékszemű, barnaszemű, fiatalabb, idősebb párom is.
2017. ápr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanaz mint az első..annyi még hozzà hogy van akinél ugyanazt a hibàt elnézed de màsnàl nem tetted volna..vagy vki hobbyjàt toleràlod de màsnàl nem.. vkihez tudsz alkalmazkodni mert szereted de ha csak olyannal élsz aki olyan mint egy lakotàrs az bàrmit csinàl sose lesz jo ..
2017. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó ezt értem, de mit szerettek jobban, ha a pasi a fejetekre tudja tenni az állát, vagy azért nem kell lábujjhegyre állni egy csókért. Fontos-e hogy könnyedén fel tudjon kapni, ha úgy van. Ilyesmik miatt érdekel. Azt aláírom, hogy fontos a belső, de a kérdés most nem erről szól.
2017. ápr. 12. 23:16
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Vastag 18 cm-es

24N

2017. ápr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, fontos, nekem ez a félelmem, hogy nem tud a pasi felemelni, mert volt egy barátom, akinek nem ment, és tökre megmaradt bennem a dolog rossz élményként. Bár tény, hogy nagyobb darab vagyok, de ez valahogy jó érzés. Magasságban nem zavar, ha kicsit alacsonyabb is nálam, de a velem egymagasak tetszettek eddig, vagy a magasabbak.
2017. ápr. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fontos hogy magasabb legyen, így 178 felett kezdődik. Az is fontos hogy sportoljon, mivel én is csinálom, tehát a testére figyeljen, de nem kell nagyon kigyúrtnak lenni, de látszódjon, hogy nem hanyagolja el magát. Amúgy külsőleg, ha nincsen rajta valami nagyon csúnya, akkor arcra egy jobb test mellé simán jöhet egy átlagos arc.

172cm/56kiló

21/N

2017. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na a hatos már kezd közelíteni. Akkor mondom én az enyémet így talán átjön jobban mit szeretnék.

/160-177/45-65 én 183/67 vagyok és szeretem ölbe vinni a lányokat vagy az állam a fejükre tenni mikor megölelem őket./

Ilyesmire gondoltam.

2017. ápr. 12. 23:34
 8/9 anonim ***** válasza:

Ölbe?elég romi ettől mindenki beindul..hàt akkor nekem még futnom kell pàr kilométert mert ellustultam..dehàt van idöm jövő nyàrig..a pàrom börtönben van mondta vàrjak rà de azt nem hogy meddig :P

Vicceltem ..

2017. ápr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért 65 a max, mert 70et még tudok vinni :D
2017. ápr. 13. 01:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!