Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy szerencse kell ahhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szerencse kell ahhoz hogy olyan lanyt talaljak magamnak aki elvezi ha gondoskodhat rolam es szeret anyaskodni?

Figyelt kérdés
nem mintha nem lenne anyam csak jo lenne ha a baratnom is ilyen kis gondoskodo lenne

2017. ápr. 13. 14:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
A legtöbb nő ilyen. De ne csak ez alapján válassz.
2017. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Ha egy nő szeret téged, akkor alapból így bánik majd veled.
2017. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem. Általában a csajok ilyenek szoktak lenni. Anyám is ilyen.

Csak vigyázz, hogy te is tegyél le valamit az asztalra. Mert ha szarsz mindenre, akkor az úgy néz ki, mintha kvázi egy rabszolgat tartanal, te meg csak élnél, mint Marci hevesen. Meg kell őket becsülni

2017. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Ez is ritka, de nincs mit hozzátenni!
2017. ápr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Én ilyen vagyok. Becsben is tartanak itthon.
2017. ápr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Egyre nagyobb szerencse kell hozzá, mert ez manapság már nem divat.
2017. ápr. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Ahogy a 3. mondja.

Lehet ilyet találni, de sok férfi hajlamos ebbe belekényelmesedni és elfelejteni hogy viszonozni kell.


Mondjuk nálunk ilyen veszély nincsen, a párom nem egy gondoskodó tipus, elég rideg. Szóval nincs mibe belekényelmesednem. Egyébként érzem is a késztetést hogy folyton "udvaroljak" neki. Tehát ennek is megvan a jó oldala.

2017. ápr. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Állj!


Egy dolog a gondoskodás és másik az anyáskodás! Ha valaki anyáskodik, akkor irányítani akar téged, kéretlen tanácsokkal lát el, szeretné az akaratodat a saját irányítása alá tenni.

Ha valaki gondoskodik rólad, akkor nem feltétlenül akar anyáskodó lenni.


Az én barátnőm ilyen. Amikor legelőször lefeküdtünk egymással (a negyedik randink végén), akkor már éjfél elmúlt és utána megkérdezte tőlem hogy éhes vagyok-e. Mikor mondtam hogy igen, akkor kiment a konyhába és készített fagyasztott halfiléből és zöldségköretből vacsit magunknak. Általában is nagyon házias, törődő, gondoskodó természete van. De nem anyáskodó! Az egy totál, negatív más dolgot jelent.


25/f

2017. ápr. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

Ezt úgy nevezik: házirabszolga.

Normális nő nem lesz az neked.

2017. ápr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%

9:

Mondd el mit jelent az nálad, hogy normális nő.

2017. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!