Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kedves Melegek, szakmai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Melegek, szakmai véleményetek a kettőnk "szerelméről"?

Figyelt kérdés

Én 23 éves vagyok, Ő 18 éves. 4 éve ismerjük egymást. Soha nem találkoztunk még. Állítólag szerelmes belém, azt mondta múltkor hogy ha nem ismert volna meg rég szét ... volna magát...

Én még nem voltam fiúval, és alapból ritka személyiség vagyok tehát sokan vágynak egy olyan fiúra mint én.

A srác biszex, még nem volt lánnyal de tavaly tavasz óta egy fiú osztálytársával laza szexhaverságot ápol de mondta ne aggódjak mert engem szeret.

Félek, mert annyira komolyan érzek iránta hogy oda költözök idén a családommal a közvetlen városába. Igaz havonta jár haza mert koleszos.

Nem tudom mi lesz a jövőben, főleg azért mert több meleg ismerősöm is azt mondta ez az egész egy vicc és így anonim módon kikérem a kedves véleményeteket mert szeretném tudni ilyen helyzetben hogy 4 éve kitart a fiatal úr mellettem mi a tapasztalatotok. Létezik hogy ekkora szerencsém van?



2017. jan. 7. 07:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok meleg, de hat persze, hogy ilyen szerencsed van. Es minden 30-as eveiben jaro venkisasszonyra var egy 20 eves jokepu fuggetlen lovag... Most oszinten. Megis mire szamitasz? 14 evesen ismerted meg. Meg az sem volt biztos, hogy meleg a srac. Sosem talalkoztal vele, felnott vagy, es beeszel egy ilyen dumat. Egy valami biztos, meg a heterok is azonnal levagjak, hogy melyikotok lesz a lany.
2017. jan. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

" 4 éve ismerjük egymást. Soha nem találkoztunk még."

Ezt a fenébe tudtátok megcsinálni? Hol lakik? Új-Zélandon?

Tényleg vicc.

2017. jan. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Igen szerencséd van.

Majd tessék vele találkozni :)

2017. jan. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Én csak azt nem értem, ha tényleg szeretitek egymást miért nem találkoztatok még?
2017. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
nem lehettek szerelmesek egymásba ha még sose találkoztatok. ezt ennyi idősen meg kéne érteni, nem 13 évesek vagytok, felnőttek. találkozzatok személyesen, amint lesz lehetőség és minden eldől. ha kerüli a személyes találkozást, akkor csak hülyít. honnan tudod hogy kitart melletted? nincs köztetek igazi kapcsolat, lehet, hogy volt már 6 palija:D
2017. jan. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

"Állítólag szerelmes belém, azt mondta múltkor hogy ha nem ismert volna meg rég szét ... volna magát... "


aztán meg:


"egy fiú osztálytársával laza szexhaverságot ápol"


Akkor szét ... magát a nagy internetes szerelem közben, nem?

2017. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem szerelem. Ha az lenne, akkor nem mással szexelni.

Lehet, hogy kedvel, de kb. ennyi.

2017. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Valóban ritka személyiség lehetsz. Első sorban a pszichiátria tudna korrekt választ adni a kérdésedre. Másod sorban Teljesen értelmezhetetlen, amit írsz. Az írásjelek mellőzése is rásegít az érthetetlenségre, de a mondandód szintúgy megfoghatatlan: hogy hova költözöl a családoddal, hol koleszos és hova jár haza a fantomfiú. Nincs igaza a meleg haverjaidnak. Ez nem vicc. Inkább megdöbbentően beteg.
2017. jan. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%

Nevetséges az egész (már bocsánat hogy ezt írom, nem akarlak megsérteni).

Aki szerelmes, az vágyik a másik közelségére, vágyik a másikkal való kommunikációra, vágyik a másikkal való személyes Találkozásra. És ez a vágy olyan erős, hogy nincs az az isten, aki ezt meg tudná akadályozni. Akkor ha ti éreztek egymás iránt, akkor hogy bírjátok ki 4 éve, hogy nem találkoztok? A Fülöp-szigeteken lakik ez a fiúcska vagy mi? Magyarországon belül nincsenek akkora áthidalhatatlan távolságok, hogy nem lehetett volna eddig megoldani a találkozót.

A másik dolog: ha valaki szerelmes, az a szerelmén kívül másra rá se tudna nézni, mivel a szerelem az egy olyan dolog, hogy olyankor az a másik ember jelenti számunkra a világmindenséget, őt tartjuk a legszebbnek a világon, így eszünkbe nem jutna mással szexelni. Namost ha ez a fiú "szexhaverságot ápol" egy másik valakivel, akkor miről is beszélünk?

Nem beszélve arról, hogy te már felnőttnek számítasz, ő pedig még egy gyerek.

Megértelek hogy nehéz dolog ez számodra, mivel interneten keresztül is kialakulhatnak érzelmek, de nem érdemes rá várnod. A legszebb virágkorodban van most az életed, nem érdemes ilyen értelmetlen dolog miatt egy helyben ülnöd. Tartsd vele a kapcsolatot, de csak barátként, s te közben kezdj el ismerkedni. Én így gondolom, sok sikert! :)

2017. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
96%

Mi az, hogy ritka személyiség? ez valóban érdekel?


Ha Téged szeret, akkor miért mással folyat szexkapcsolatot? Vagy Neked ez a szerelem?

2017. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!