Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki akinek sikerult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki akinek sikerult megtalalni, mrgszeretnie, békét kötni önmagaval?

Figyelt kérdés

Peldaul nehez eletszakasz utan, újból szivesen nézni a tükörbe, vonzónak látni magát, egészségesnek , boldognak érezni magát,, párkapcsolat nélkul, szingliként?

Arra vagyok kivancsi h önmagával hányadán áll valaki , aminek nem a párkapcsolat megléte a fokmeröje feltétlen.

Tehat , várom a válaszokat , attól is , akinek még nem sikerült es h miert nem, hol tart az úton



2017. ápr. 13. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a sport és az egészséges életmód vált be. Illetve a tanulmányaim során 1-1 siker mindig több önbizalmat ad és ez kihat a testképemre is. Mióta egészségesebben élek, nem fogytam, szerintem a testem se változott olyan sokat, de mégis elégedettebben nézek a tükörbe. Illetve ami még sokszor segít, az az önkielégítés. Szerencsére elég nagy a libidóm, és emiatt is jól érzem magam, pedig nincs barátom.


18/L

2017. ápr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült, nekem a magam választotta élet- és gondolkodásmód, világlátás adta meg azt, hogy egyedülállóként is tudok boldog lenni. Ezzel párhuzamosan sportolok, ami valamicskét dob a fizikális részen, a tanulmányaimmal pedig a jövőmet alapozom meg. A fentiektől függetlenül, ha adódik alkalom, nem fogok elfutni a párkapcsolat elől sem.
2017. ápr. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy út vagy folyamat, amelyet mindannyian bejárunk. Én kamaszkoromtól kezdve egészen 20-21 éves koromig gyűlöltem magam, nagyon súlyos önértékelési gondokkal és önbizalomhiánnyal küzdöttem. De ráléptem a fejlődés útjára, és azóta egyre jobb, még ha néha kicsit vissza is csúszok a régi állapotomban. Nagyjából sikerült megbékélnem magammal. Ezért is mondom mindig azt, hogy ahhoz, hogy önbizalma legyen az embernek, nem a külső világán (ez alatt pl a testet értem) kell változtatni, hanem a gondolkodásán. Én ugyanolyan vékony vagyok, ugyanolyan csúnya a bőröm, mégsem érdekel már annyira, mint előtte. Elfogadtam magam. Ki tudna engem elfogadni, ha magamat se vagyok képes? Ezáltal pedig felszabadult tudok lenni, nem az ócska félelmeim töltik ki az életem, hanem képes vagyok megélni az élményeim olyan szinten, ahogy azt kell. Elég rövid az élet, nem szabad sok időt és energiát elpocsékolni az önsajnálatra és az öngyűlöletre. Én így is eleget elpazaroltam. Több évet. De persze az elpazarolt éveknek is megvolt a szerepük. Tanultam belőle, fejlődtem. Végeredményben minden a fejlődésünket szolgálja, legyen az a mi megítélésünk szerint pozitív vagy negatív. Az utat egyedül kell járnod, bár vannak útjelző táblák, amik rengeteget segíthetnek. Az útjelző tábláim között ott volt pl FankaDeli és Eckhart Tolle.
2017. ápr. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem a sport/teológia/filozófia/tanulás és elmélkedés magamon adott tartást. Ugyan olyan sebezhető maradtam, de már nem félek ettől, lényegesen hamarabb talpra tudok állni bármi történjen.

30/f

2017. ápr. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Érdekes volt olvasni a többieket. Többen írták a sportot, ami az én életemben sose játszott túl nagy szerepet, sose volt benne sikerélményem. De talán érdemes lenne megpróbálni mégis.

Jelenleg nehéz szakaszban vagyok, még az elején tartok a kifelé, illetve a befelé vezető úton. Párkapcsolatban élek, de egyre erősebben érzem azt, hogy ez nem az én dolgom, igazán csak akkor találhatom meg saját magam, ha egyedül vagyok, legfeljebb valami kötetlenebb kapcsolatban.

Szeretem őt, de egyelőre anyagilag is függök tőle. Sajnos nem volt túl sok szerencsém ahhoz, hogy önálló egisztenciát építsek, így nem könnyű a dolgom. Segítségre lesz szükségem, de egyre inkább látom, hogy ezt a segítséget nem feltétlenül a párkapcsolatomtól remélhetem.

2017. ápr. 14. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a pár találás nem volt sose egy lehetetlen küldetés, de magammal sokáig gyötrődtem. Nem vagyok lányos lány, és ez sokáig frusztrált. Sokáig nem tudtam elfogadni, hogy nem vagyok olyan, mint mások, de ahogy idősödtem és fejlesztettem magam, ez alakult. Tudom mik az előnyös és hátrányos tulajdonságaim, és tudom hogyan éljek ezekkel most már, így valahol nyugodtabb vagyok.
2017. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Költőnő? ***** válasza:
100%

Önismeret, megváltozott világszemlélet. Sokat dolgoztam a múltbeli hibáimon, a saját felelősségem felvállalásán, stb. Már nem gyűlölöm magam, a világot. Következetes vagyok, nem gyártok kifogásokat.

Mindemellett megjött a belső béke is. Törékeny és óvni kell és dolgozni rajta folyamatosan, de itt van. Nem dacból épül. Nem a juszt se, csakazértis miatt.

2017. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én régen társfüggő voltam, ha véget ért egy kapcsolatom, azonnal másikat akartam, mert azt éreztem, megőrülök egyedül. Aztán a legutolsó komoly kapcsolatom után megpróbáltam egyedül lenni. Iszonyatosan kínlódtam, nem találtam a helyem a világban. Rá egy hónapra lett egy kapcsolatom, de nem komoly, hanem egy megegyezés volt köztünk, hogy remekül működik a szex, nagyon jól érezzük magunkat együtt, de nem több. Sajnos én beleszerettem, ő csak manipulált, úgy csinált, mintha részéről is komolyabb lenne, de erről szó sem volt. Pontosan tudta, miket kell mondania, hogy levegyen a lábamról és míg az érdekei úgy kívánták, ez működött is. Aztán egyik napról a másikra eltűnt, majd pár nap múlva visszatért ... ez így ment párszor, míg meguntam és szakítottam.


A kis történetet csak azért írtam le, hogy picit érhetőbb legyen, miért döntöttem úgy, hogy most egyedül szeretnék lenni. Én hiszek abban, hogy mindig olyan embert vonzunk be az életünkbe, aki tanít minket valamire. Ő arra tanított, hogy nem szabad csak azért belemenni valamibe, mert egyedül nem működik. Pontosan azt a bizonytalanságot kaptam tőle, ami bennem volt az elmúlt években. Magyarul tükröt tartott elém.


Most azon dolgozom, hogy minél többet nézzek befelé. Én is elkezdtem ugyan edzeni és jobban odafigyelni magamra, de nem ez tölti ki minden gondolatomat, magyarán én nem a testformálásba menekülök. Inkább önismerettel foglalkozom, ehhez szakember segítségét is igénybe vettem, aki jó sok blokkot segít feloldani magamban, amit a gyerekkorom és a rossz kapcsolataim tettek belém.

2017. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, egész jól megy a dolog. Mondjuk mindig jól viseltem az egyedül létet, de vágytam párkapcsolatra is. Amikor tönkre ment a házasságom akkor kezdtem igazán befelé nézni, megerősíteni önmagamat. A válást így könnyen túléltem, bár volt egy gyászidő, de túltettem magam rajta. Most nincs bajom az egyedülléttel, bár megint kezdek befordulni, talán nyitni kéne.

N 40

2017. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!