Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány ismerősöm külföldön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány ismerősöm külföldön árulja a bájait (luxusprosti). Melyik közvetítő oldalon tudom megtalálni a profilját?

Figyelt kérdés
Nem ismerem ezeket az oldalakat, esetleg valaki tudja hogyan és miképp lehet megrendelni ezeket a lányokat? Gondolom van valami profiljuk egy ilyen nemzetközi közvetítő oldalon. Mondanátok ilyen oldalakat?
2017. jan. 14. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem millió ilyen oldal van, esélytelen, hogy megtaláld.
2017. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha külföldön tolja, akkor ráadásul millió ilyen forint is kell hozzá. Randizz simán, ott részletre megy ;D
2017. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem ugyan nem kell :D Egy régi osztálytársról van szó, ezért vagyok rá kíváncsi :D
2017. jan. 14. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:

A luxusprostiutalt pontosan azert az, mert foldi halando csakugy nem fer hozza a szolgaltatasaihoz. Ha valoban az, akkor egy szuk korben mozog, es o mondja meg, hogy kivel es mit, nem "belole" valogatnak mint a rosszlanyokon. Tehat, hacsak nem vagy benne ebben a korben, akkor nem nagyon fogod tudni kideriteni.

Amugy honnan veszed hogy valosagos az informacio? Csak magambol kiindulva, mert pl. az en kedves regi osztalytarsaim is ezt terjesztik rolam (foleg lanyok milyen meglepo), mert gimnazium utan vegre teljes allasban modellkedni kezdtem, es kulfoldi szerzodesekkel is utazhattam (es ugye igy nekik ez egyenlo a luxusprostisaggal :'D).

2017. jan. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!