Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nárcisztikus mindet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nárcisztikus mindet lesz*arok stílusú embert hogyan lehet megtörni és mivel lehet felkelteni az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Komoly válaszok érdekelnének.
2017. ápr. 14. 22:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

"hogyan lehet megtörni"


semmivel, ha ő nem akarja, akkor te fejen is állhatsz, akkor se fog összejönni.


egy párkapcsolathoz két ember szükséges.


ha önmagaddal nem tudod felkelteni az érdeklődését, akkor mégis milyen hazugsággal akarod elcsavarni a fejét?

2017. ápr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%

Aki mindent lexar, az nem nárcisztikus, hanem sokkos. Nem tudom mi a fenének akarod megtörni, de a magával kapcsolatos dolgokkal felkeltheted a figyelmét. Pl ha elismered/magasztalod/dicsőíted az jó neki, de "sokkal magasabb szinten" áll mindig mint te. Ha normális vagy, nem ajánlom, ha szereted az alávetettséget akkor pedig csak ezt ajánlom.

30/f

2017. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy nárcisztikus személyiségzavarost soha az életben nem fogsz megtörni! Észre sem fogod venni és szép lassan te mész tönkre mellette! Semmi más nem érdekli, csak hogy addig használja az embereket, amíg neki abból érdeke származik. Ha ideig-óráig kedves is és figyel rád, biztos lehetsz benne, hogy hamarosan felszívódik, majd pár nap múlva újra felbukkan. Ha kérdőre vonod, addig játszik a lapokkal, míg a végén te érzed magad kellemetlenül. Soha, semmiért nem vállalja a felelősséget és csinálhatsz bármit, mindenért téged fog okolni... sorolhatnám, nemrég szakítottam egy nárcisszal és döbbenet, hogy milyen undorítóan viselkedik.
2017. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

szerintem nem tudod, mi a nárcisztikus.

amúgy nárcisztikussal sose akarj együttélni.

a nárcisztikus pont nem xar le mindent. folyton nyüzsög, hogy ő lehessen a központban így vagy úgy.

2017. ápr. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy miként, azt meg főleg nem, hogy mi célból?

Akit "megtörni" kell egy kapcsolathoz, azt szerintem hagyd a csudába.

2017. ápr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Én is épp egy ilyen ''kapcsolatfélében'' vergődök. Sajnos semmilyen tapasztalatom nem volt korábban ilyen emberekkel. Lassan teljesen kikészít. A saját hibáit nem veszi észre, mindenért engem illetve másokat okol. Mindenki felett állónak hiszi magát, aki bármit megtehet következmények nélkül. Megváltoztatni nem lehet, magától senki kedvéért nem fog. És egyébként is ő nagyon jól érzi magát így. Felesleges energiapazarlás minden próbálkozás. Nem tudom mióta ismered, nekem pár hónap elég volt ahhoz, hogy egy értéktelen senkinek érezzem magam, miközben minden szempontból a maximumot nyújtottam.
2017. ápr. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Egy nárcisztikus manipulátort a büdös életben nem fogsz tudni megtörni, ellenben ő téged rendkívül hamar kiismer, rögtön megállapítja a gyengeségeidet, és észre sem veszed, de már a rabja vagy, ő tör meg téged, mindenben elbizonytalanít, csakis az a korrekt, amit ő képvisel, te maximum csak kulloghatsz utána. Ha meg már unja a képedet, úgy csavargatja a szálakat, hogy te fogod magad szarul érezni, te leszel mindennek az oka, hiszen ő mindent jól csinált, te fogsz bőgni utána, és a többi, ha mondvacsinált okok miatt szakít veled. Ne akarj egy nárcikával még csak összejönni se, ha nem akarod magadat lelkileg teljesen tönkre tenni.
2017. ápr. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Megtörni nem fogod tudni soha. Legfeljebb hagyod, hogy irányítson. De az se fog sokáig tartani, mert úgy majd hamar rád fog unni. Soha nem lehetsz neki elég jó, ő pedig mindig mindenben a legjobb.

Ha valamiben sikert érsz el, ő nem gratulálni fog vagy együtt örülni veled, hanem kitalálja hogy ő még jobban megcsinálta volna. Nála nincs olyan, higy szívesség. Ha megteszed amit kér, azért köszönet nincs, mert neki minden alanyi jogon jár. Ha te kérsz valamit (akár apróságot), ahhoz neki soha nem lesz kedve.

A gyengeségeiddel fog zsarolni, ha tudja valamiről hogy nagyon nem szeretnéd, ő ahhoz fog a legjobban ragaszkodni, hirtelen az lesz a fontossági sorrendben nála az első.

Mindegy, hogy kinek a hibájából vesztek össze, mindig neked kell bocsánatot kérni. És természetesen kitalál valami teljesíthetetlen dolgot, amivel kiengesztelheted.

Úgy gondolja, hogy ő az igazságosztó. Ha valami nem tetszik neki, büntet. A legváltozatosabb módszerekkel (nem vesz rólad tudomást, letilt mindenhol, bizonytalanságban tart, érzelmi zsarolás, szeretetmegvonás...).

Órákig lehetne sorolni. És ezeken nem fogsz tudni változtatni.

Gondolom te is abba a hibába estél, hogy elhitted neki azt ahogy az elején viselkedett. Mert nagyon jól el tudják játszani a tökéletes pasit. Aztán utána nehéz elhinni, hogy az csak egy szerep volt.

2017. ápr. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

nagyon-nagyon közelről ismerek nárcisztikus embert plusz volt egy kevert személyiséggel kapcsolatom, akinek erős nárcisztikus vonásai is voltak.

a 6-os és a 7-es választ érzem telitalálatnak, de a 8-asban is ráismertem bizonyos jellemvonásokra.

az ilyen ember mellett csak szenvedni lehet. néha, a felfokozott lelkiállapotában a tapasztalatlan emberekkel el tudja hitetni, milyen nagyszerű ő.

de ha már kiismerted, nem is nagyon fog erőlködni, csak ha más közönsége is van.

menekülj.

2017. ápr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Run baby run.

Menekulj mert az eleted romokba fog heverni

2017. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!