Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátságokban mit csinálnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságokban mit csinálnak azok, akiknek a velük egy nemű barátja/barátnője szebb náluk és ő kelti fel inkább a másik nem érdeklődését?

Figyelt kérdés

Van egy veletek egynemű, régi, nagyon közeli barátotok és azt látjátok hogy 10-ből 8-9-szer ő kelti fel inkább az ellenkező nem tagjainak figyelmét, amikor együtt vagytok bárhol egymással.

Emberileg tényleg nagyon király vele lenni, de egyszerűen nem tudtok mit csinálni azzal az irigységgel, szomorúsággal, mérgességgel, hogy akárhol vagytok, neki az ellenkező nem tagjai sokkal nagyobb számban fejezik ki, hogy vonzónak találják.


Nekem már az volt a fejemben, hogy a következő páromat be sem mutatom a legjobb barátomnak, mert félek hogy ő jobban tetszene neki, mint én. Durva, de ez van.


2016. nov. 3. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, szar érzés volt. De úgy voltam vele, mindig be fogom mutatni az aktuális páromat a barátaimnak, aztán ha megtetszik neki, akkor legalább hamar kiderül.


Szerencsére párom már 4 éve engem szeret és tart a legvonzóbbnak, pedig találkoztunk már olyan ismerősömmel is, aki kifejezetten szép (nem a plázap... stílusban), de nem érdekelte. Én meg így megtanultam még jobban értékelni, hogy ő van nekem.

2016. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem nagyon sokáig zavart, aztán összejöttem a barátommal és baromira meglepődtem, amikor azt mondta, hogy szerinte egyáltalán nem szép a barátnőm. Én is féltem bemutatni őket egymásnak, de nem volt semmi.

Ráadásul az én legjobb barátnőm mindenben előrébb járt mint én, előbb csókolózott, előbb veszítette el a szüzességét, előbb lett komoly kapcsolata... mégis eddig az összes barátjával zátonyra futott a dolog, mert van benne valami, amivel elmarja maga mellől a srácokat.

2016. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Időnként szomorú vagyok miatta, de nem vagyok mérges vagy irigy ezért, főleg nem a közeli barátnőimre.

Amúgy meg én bemutattam ennek ellenére a pasim, ha már engem választott akkor valószínűleg ki is tart mellettem :) Plusz elég rossz lenne úgy programokat szervezni, hogy a barátom sose találkozzon a barátnőimmel, mert attól tartok, hogy esetleg ők jobban tetszenek neki, mint én. Nekem fordult meg a fejemben, hogy emiatt titkolnom kéne.

Szingliként rosszabb volt, hogy folyton a barátnőimnél próbálkoztak inkább a pasik, de bennem folyton az volt, hogy ha a hozzáállásomon változtatnék akkor rá is "tapadnának". Van egy kis feleslegem ami miatt elég önbizalom hiányos vagyok, szóval tudom ha fogynék jobban néznék ki, jobban érezném magam, szebben tudnék öltözni és rám is jobban figyelnének a pasik. Ez miatt szoktam szomorú lenni, hogy azért a saját hibám hogy nem kajtatnak utánam, de annyira nem viselt meg eddig ez az egész, hogy ez miatt most fogyózni kezdjek. :)


Szóval lényegében én elengedem ezt az egészet, nem görcsölöm magam túl rajta. Néha kicsit elkeserít, de nem veszem a szívemre. Ha nagyon zavar próbálj változtatni a külsősön, de lehet hogy csak te látod rosszabbnak a helyzetet, mint amilyen.

2016. nov. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedek úgy, hogy velem van a barátnőm :)
2016. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen gondom nincs,nincsenek barátnöim ugy,mert minek
2016. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Ennek inkább ahhoz van köze, hogy a barátod kacérabb, közvetlenebb, beszédesebb, mint te, nem feltétlen ahhoz, hogy szebb.

Nekem ilyen jellegű gondom nem volt, a barátnőim szépek, én is az vagyok, általában azonos arányban kapjuk az érdeklődést, sőt, mostanában inkább én kapok többet, szimplán azért, mert az utóbbi időben, mondjuk olyan egy évben, én nyitottabb vagyok az ismerkedésre, mint a barátnőm, pedig szép, dekoratív, sportos-dögös alkatú csaj (sőt, sok szempontból több olyan külső tulajdonsággal és érdeklődéssel rendelkezik, amit általánosságban a férfiak jobban szeretnek, mint amikkel én rendelkezek: én átlagnál magasabb vagyok, rövid a hajam, neki hosszú, ő nőiesebben öltözködik, én inkább farmer-pólót-edzőcipő típus vagyok, ő alkatilag sportosabb, szereti a focit, forma1-et, én mindkettőt utálom stb), csak épp jelenleg olyan korszakát éli, hogy nem érdekli az ismerkedés, és ez nyilván lejön a kisugárzásáról és a viselkedéséből is. A másik barátnőm meg leszbikus, ő hamar leépíti a fiúkat :D

Mondjuk emiatt fölösleges féltékenykedni, meg szomorkodni, nem egészséges mások visszajelzésére alapozni az önbecslésünket. A párkeresés nem egy verseny, nincs jobb vagy rosszabb, van, aki megtalálja a párját hamar, van, ki nem. Úgyis lesz olyan, akinek te leszel a szebb, nem a barátod, mindenkinek szubjektív elképzelése van arról, mi a szép és mi nem. Lehet, amit te nem találsz magadon szépnek, valakinek kifejezetten gyönyörű.

2016. nov. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!