Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek melyik lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek melyik lány típus tetszik leginkább?

Figyelt kérdés

1)Sokat flörtöl,kacérkodik,de nem ribanc,sokszor tesz két értelmű megjegyzéseket,kissé pajzán humora van,szenvedélyes,temperamentumos típusú,kissé bolondos,olyan típus,aki mellett nem nagyon szoktak unatkozni,de ha kell tud romantikus is lenni,nyugis.

2)"Tipikus" jó kislány,mosolygós,aranyos,kedves,őszinte,megértő,romantikus alkat,"hűvösebb" típusú az elsőnél,kissé visszahúzodóbb mint az átlag.

Egyik típus sem zárja ki a másik típus tulajdonságait.(jó/rossz)

Remélem érzitek a kontrasztot,kb."rossz kislány" és "jó kislány":)

Melyik az a típus,aki nektek jobban tetszik?És itt most nem alkalmi kapcsolatra,szexre gondolok,hanem hosszabb távra (is).

Kort is írjatok.

Köszi:)

18/L


2010. máj. 13. 18:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

Én a 2 közül az egyik típus vagyok,nagyából,majd később elárulom,hogy melyik:)

18:25-nek

Tudod,én nem egy önmagát kereső tini vagyok,van egy személyiségem,meg van a saját véleményem a világról,amit nem változtatok meg senki/semmi kedvéért.

csupán kíváncsi vagyok,hogy melyik lány típus tetszik leginkább a pasiknak,mert mindkettő fajtából ismerek lányokat.Persze ez nem azt jelenti,hogy más lányok nem is léteznek:)

2010. máj. 13. 18:40
 12/18 anonim ***** válasza:
Előző 26F voltam.
2010. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
fura, én egyszerre vagyok mindkettő. talán ezért nincs pasim se, haha.
2010. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Számomra az univerzális csajok a megfelelőek. Mindenből legyen benne egy kicsi. Van pár tulajdonság amit viszont eléggé nemszeretek: beképzelt, pénzéhes,lenéző. Na ilyen ne legyen.

17

2010. máj. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Nekem a harmadik típus:

A műfogsora mindig tiszta és ápolt, a lábgombája gondosan kezelt. Az őszes haját nem festi, hiszen nem szégyelli korát. Öltözködésében visszafogott, nem flancol, az otthonkája is csak visszafogottan hónaljszagú. És a legfontosabb: A palacsintája a legjobb!


Egy kép álmaim nőjéről:


[link]


95/F

2010. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én az 1. kategóriába tartozok,leszámítva,hogy sokat azért nem flörtölök.Úgy tapasztaltam,kelendő az én "fajtám",sokszor zúgtak már belém:D:PSzerintem velem az élet izgalmasabb mint egy jókislánnyal,de nem mindenki szereti az eperfagyit.Valaki pl a csokit részesíti előnyben,szóval nem mindenki szerethet engem.Fiúja válogatja,hogy ki mit szeret.Kombináld:D
2010. máj. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A jókislány!
2010. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

nekem a barátnőm társaságban jókislány, otthon rosszkislány... bejön :)

de hát nem egyfolytában van a két állapot valamelyikében... igazából ezek elég átjárhatóak. őszintén szólva nem is tudom elképzelni, hogy valaki mindig csak az egyik legyen :O :D

2010. aug. 1. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!