Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Badoo-n miért van az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoo-n miért van az hogy csak kreditért írhatok valakinek, másnak meg kredit nélkül is lehet?

Figyelt kérdés
Azt írja hogy "még nem kapcsolódtatok". de mással sem kapcsolódtunk, mégis tudok neki írni. Ráadásul ez pont a korombelikkel akar randizni, ott lakik ahol én, ÉS mégsem tudok neki írni

2017. ápr. 15. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Azért, hogy fizess, semmi másért.
2017. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mert egy szar fos a badoo és úgy vannak vele, ha egy nő népszerű, akkor csak akkor írhassanak neki, ha fizetnek érte :)

Egyszerű pénz lehúzás, mint minden más :)

2017. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nem igazán népszerű. Átlagosnak írja. Többi átlagosnak meg lehet írni
2017. ápr. 15. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:
hmm érdekes, hogy a #1 által írt TÉNYT-t lepontozzák... csak nem tevékenykedik itt pár badoo-s animátor bónuszért? :)
2017. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De badoo-n nem is szeretek ismerkedni, mert átlagon felüli csajok vannak csak ott.
2017. ápr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Badoon ismertem meg a legfájóbb csalódásom. Fel sem bírok nézni oda azóta :-(
2017. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!