Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedek egy sráccal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy sráccal. Nagyon sok mindenben hasonlítunk, jó fej, kedves, és végre értelmes is, ezer dologról el tudunk beszélgetni. De?

Figyelt kérdés

Kicsit olyan mintha magamra találtam volna, egy-két személyiségvonásban. (Pl hülye példa, de egybeszórtuk pár féle rágót egy ilyen kocsis tartoban. Más szimplán kivenne egyet, de mi leálltunk azon tanakodni, hogy mennyire fura már hogy az kerül elő mindig amiböl a legkevesebb van, a matematikai esélyét kezdtük latolgatni, és 10 percg erről dumáltunk. )Ebben meg semmi normális nincs, és ezt nagyon bírom. De persze millió más engem érdeklő t3máról is,amik tök nem jellemzőek amúgy a fiúk többségére a korosztályomban. Tök jó zenét hallgat, nyitott haso ló programokra mint én, sok izgalmas ötlete van, szóval a személyiségének egy része naxon megfogott. Nagyon odafigyelő,

Másrészt olyan kis esetlen. Nincs benne semmi férfiasság, magabiztosság. Nagyrészt ránézek és arra gondolok, hogy aranyos, nem arra hogy kívánom.

Mi legyen? Megpróbáljam vagy ez nem jön össze?


2017. ápr. 16. 06:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A vonzalom egy olyan virág melynek idő kell h kinyiljék.

Bár én nekem ez a virág egyből kinyílik ha valaki megfog de lehet h idővel neked is kifog.

2017. ápr. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy ebből sajnos nem lesz semmi. Én is ismerkedtem már olyan pasival, aki gyakorlatilag tökéletes lett volna, mert minden téren egy hullámhosszon voltunk, de mikor ránéztem, inkább olyan testvér, öcsike érzés kerített hatalmába, nem az, hogy rá akarok ugrani.
2017. ápr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Személyfüggő, én először ilyesmi dolgok alapján kezdek vonzódni, aztán pár hónap múlva érik meg az, hogy rá is ugranék.
2017. ápr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 és #3, nagyon egyetértek, és van az a közmondás, hogy alamuszi macska nagyot ugrik!

Sose szabad felületesen, az első benyomások, a látvány alapján itélni.

2017. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy a matematikai esély latolgatása nem normális? Szerintem tök jó!

Egyébként ha elvagytok szerintem tényleg ne hagyj fel az egésszel még egy ideig, hátha még jobbam megismerheted.

2017. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!