Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap találkoztam egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap találkoztam egy lánnyal, beszélgettünk is pár szót, ő végig mosolygott rám, kedves volt. Bejöhettem neki?

Figyelt kérdés
Maga a találkozás pár perc volt, de nem mondanám, hogy vicces dolgokról lett volna szó, inkább semleges témáról, de egész végig fülig ért a szája.
2017. ápr. 16. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem. Mosolyoghatott azért is, mert bejöttél neki, azért is, mert szimpatikus voltál, de nem mint férfi, és szimpla udvariasságból is.
2017. ápr. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez édeskevés. 3-4 testbeszéd jelzés minimum kell a tetszés bizonyításához.
2017. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát, egyre jobban azt látom, hogy a mai embereknek luxus az egymás közötti szemtől-szembeni kommunikáció.

Csak ide jönnek fel anonimként, de ahhoz már gyávák, hogy az adott személytől kérdezzék meg.


Komolyan kérdező, mi ebből honnan a fenéből tudhatnánk.


Vagy igen, vagy nem. Ennyi. Kérdezd meg tőle, ha választ akarsz rá kapni.

2017. ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Könnyű mondani mindig, hogy kérdezd meg tőle, de talán vannak olyan helyzetek, amikor ez nem kivitelezhető, furcsán venné ki magát és még idiótának is nézne a másik, pl. ha 5 perc ismertség után ezzel indítanék, gondolj csak bele.
2017. ápr. 16. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Számomra nem tűnne furcsán, csak a mai ember nem tud értelmesen kommunikálni, fél mindentől, zárkózott, rémeket lát, magából indul ki..stb.


De ha nem is kivitelezhető, akkor miért teszel fel ilyen abnormális kérdést, hogy bejöhetsz-e neki, hisz csak 5 percet voltatok együtt.

Majd akkor tedd már ezt fel, amikor több időt is együtt vagytok.


A válaszoddal ütötted a kérdésedet. Tőlünk elvárod, hogy tudjuk, hogy bejössz-e neki, viszont hozod itt a kifogásokat, hogy nem kivitelezhető a helyzet tőle megkérdezni..stb.

2017. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tippeket vártam, véleményeket csupán. Nem mélyenszántó gondolatokat, okoskodást.
2017. ápr. 16. 15:44
 7/8 anonim ***** válasza:

"Tippeket vártam, véleményeket csupán. "


Akkor a te agyadban nagy gondok van, ha magadtól nem tudsz egy ilyenre válaszolni, főleg mivel te voltál jelen, és szükség van a közönség segítségére.


Most ilyen választól, hogy vagy igen, vagy nem, most mennyivel vagy előrébb? Semennyivel, tudom. De erre nem lehet mást válaszolni. Erre magadtól nem jöttél volna rá? Vagy azt hiszed, hogy mi itt olyan hűűű.. de mindent tudók vagyunk?

2017. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Feladom utolsó, reménytelen vagy...
2017. ápr. 16. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!