Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves lányok! Nektek fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves lányok! Nektek fontos hogy egy férfiról sok kép legyen fent a facebook profilján amin ő maga jól látható?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk csak egy vagy két kép van fent, amin nem is látszik teljesen az baj? (Viszont élőben jólöltözött, igényes, jóképű és sportos férfiról van szó.) Sok lány megjegyezte már, akikkel randiztam hogy furcsa hogy alig van kint rólam valami kép a facebook-omon, meg hogy emiatt nem tudott egy barátnőjének sem megmutatni. Tényleg ennyire fontossá vált a facebook? Ha így van, ez számomra elkeserítő. Én nem az interneten élem az életemet.

2017. ápr. 16. 23:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem,de szerintem ez is emberfuggo...Nalam is jo ha van kint rolam harom kep. Esetleg ha neten ismerkedsz akkor nem art tobb..
2017. ápr. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%

Miért, ha kiraksz pár épkézláb képet, akkor már ott fogod?

Vagy ő ott éli, ha meg akar mutatni egy barátnőjének?

Ne legyél már hülye.

2017. ápr. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#2: Miért pazaroljam ilyenre az időmet, hogy képeket töltögessek fel magamról? Van jobb dolgom is.
2017. ápr. 17. 01:11
 4/19 anonim ***** válasza:
17%

Hát ez aztán nagy időpazarlás, talán beletelik hetekbe is.

Még kiírtad ezt a rinyát, addig dobhattál volna fel és akkor most nem kellene tovább aggódnod, hogy valaki meglátja(nagylevegő) a képeid.

Sőt, elmondok egy nagy titkot, jól kapaszkodj meg!

Valszeg a barátnők megkérdezték hány éves vagy!

Úristen!!!!!

Most mi lesz, el fog pusztulni a Föld!!!

2017. ápr. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
#4: Egy normális kép elkészítése, továbbá az esetleges utómunkák időbe telnek. De látom hogy ezt te nem tudod felfogni, szóval feküdj inkább le aludni.
2017. ápr. 17. 01:51
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sőt. Bár gyakran használom a facebookot, inkább csak a barátaimmal való kapcsolattartásra, chatelésre. Soha nem posztolok semmit, nem osztok meg semmit, képeket sem pakolok fel. Bár rólam van jó pár, azok 98%-át ismerősök tették fel rólam. Őszintén szólva nem is nagyon értem azokat az embereket, akik az életük minden kis mozzanatát mások arcába tolják a facebookon keresztül és napi 2 szelfit nyomnak fel magukról.

Mivel társkeresés terén szerintem a hasonló a hasonlót vonzza, az eddigi partnereim is hozzám hasonlóak voltak. Jelenlegi barátomról pl. egyetlen egy darab kép sincs fent. És nem zavar. Aki látni szeretné, annak előbb-utóbb úgy is bemutatom.

2017. ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem kell nagyon jó kép,elég vmi random szelfi vagy csoportkép a haverokkal,amin ne vagy jelölve. De nekem se számít
2017. ápr. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon gáz lehetek,mert én még nem is regisztráltam és valószínűleg nem is fogok. Ez nagy gond?
2017. ápr. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért nem tudod felvenni a hétköznapi öltözékedet, és megkérni egy haverodat jobb mobillal, fotózzon le egy padon ülve, vagy egy téren állva. Szeretném tudni, hogy néz ki az, aki randit kér tőlem. Sok kép nem kell, elég egy is, csak azon látszódjál rendesen. Alakod is nagyjából, fejed is. Nem a képek számítanak, hanem az, hogyhogy nézel ki.
2017. ápr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
69%

Én sem neten élem az életemet, de ha az én fiúbarátom fent lenne a facebookon, bíz Isten, szakítanék vele!! A képek a családi albumba valóak, és saját maga kezelje a képeit, nem a nyilvánosságra tartoznak, vadidegen emberekre!!


Arról meg nem is beszélve, hogy nem vagy bazári majom, hogy a buta barátnőjének mutogasson! De buta ez a csaj is, lapát!

2017. ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!