Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, melyik a jó/jobb párkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, melyik a jó/jobb párkeresési módszer? Melyik vált be nektek?

Figyelt kérdés

Mivel visszahúzódóbb vagyok, ezért soha nem kezdeményeztem. Mindegyik kapcsolatom úgy alakult, hogy a pasi kifigyelt, udvarolt, én meg belementem, nahh meg közben belehabarodtam.

De ez lehet hogy nem jó módszer, mert végülis így nem mi vélasztunk, hanem minket választanak és nem biztos hogy jó emberbe habarodom bele.

Jobb lenne ha én nézném ki a számomra megfelelőt és úgy kezdődne. De hát ránézésre hogy a fenébe tudhatnám, hogy ő lesz a jó választás? Mikor több hónap szoros kapcsolat kell ahhoz hogy megismerjünk valakit (valamennyire...mivel utána is érhetnek minket nagy pofára esések).

Annyira nem tudom, hogy hogy lenne ez jó.


2017. ápr. 17. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ezért kell ismerkedni, egy idő után kialakul egy emberismereted. Tudod milyen az a típus akit kerülj el, mert csak a bugyidba akar belemászni.


Pofára esést meg nem kerülheted el. Aki nem kockáztat az nem is nyerhet, a kockázatban meg benne van a pofára esés lehetősége is!

2017. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzek, hogy eddig mindig engem választottak ki a pasik, és nem is igazán én döntöttem, sokszor még nemet se tudtam mondani dolgokra, amiket nem is akartam... baromi rossz érzés, de tudom, hogy ezen magamban kell dolgozni. Ahogy tapasztalunk, jó esetben úgy tanulunk is, talán minél több embert ismerünk, annál könnyebben és hamarabb tudunk jó választást is hozni :) De a pofára esés mindig ott lesz a pakliban, és én ezért sem keresek komoly kapcsolatot, mert abból most elég volt :) Szóval mindenképp önbecsüléssel vágj a pasizásba, és ha súg valamit az ösztönöd, ne nyomd el magadban, mert nem véletlen, ha rosszat érzel valakivel kapcsolatban, vagy úgy érzed, nem is a pasi a rossz, hanem az alakuló kapcsolat nincs rendben.
2017. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ti egyébként merre, kikkel ismerkedtek?

2017. ápr. 17. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Interneten és itt 😃


Nameg ismerősökön keresztül, hobbin keresztül, suli miatt

2017. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen is-olyan is, de mindegyikből alakult ki jó meg rossz kapcsolat is, szóval nem tudnék megbízható statisztikát mondani ezzel kapcsolatban. A férjemmel közösen szemeltük ki egymást, talán ez a legjobb.


A lényeg szerintem, hogy ismerd magad és ismerd az igényeid, a vágyaid, a képességeid. Ne csak romantikus, tinilányszerű elképzeléseid legyenek a "nagy Ő"-ről, hanem valós tapasztalatod és tudásod arról, milyen emberi hibákkal tudsz együtt élni és milyen személyiségvonások elengedhetetlenek a számodra. Ez szerintem nagyon fontos. Sőt, szerintem ez ami azt illeti, fontosabb, mint a megismerkedés mikéntje. Az mondhatni mellékes, hogy ki vett észre kit előbb, az a fontos, hogy az igények és a kínált értékek egyezzenek egymással. Még az se feltétlenül számít, hogy mennyi ideje ismered, engem már csaltak is meg másfél év után és jegyeztek is el pontosan ennyi idő elteltével, nem ezen múlik. Próba-szerencse kell, de ismét, az esélyeid növelheted, a kínálatot szűkítheted az ön/és emberismerettel.

2017. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, hát fent vagyok badoon, de ott nem keresek komolyat, meg itt gyakorin is ismerkedek, de itt meg inkább csak baráti szinten, mert most nem lennék alkalmas többre. De komoly kapcsolat céljából csak élőben, személyesen ismerkedek majd, ha úgy alakul. Interneten a legtöbben túl görcsösen akarják, és épp emiatt sokkal jobban jártam eddig, ha spontán alakult ki. 22 éves vagyok amúgy :) szóval még ráérek :D
2017. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!