Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon vidék felé vonzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon vidék felé vonzódó és egy nagyon városi élhet együtt?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy ne legyen hiányérzete az egyiknek? Létezik kompromisszum?


Az egyik kertet művelne, az lenne a hobbija, lenne konyhakert is ( nem nagy). Kint üldögélne, ott enne, olvasna. Szeret a szabadban lenni, szereti a természetet és nem szereti a tömeget. Nem izgatja, ha a dolgok nehezebben elérhetőek, egy mozira be lehet menni külvárosból vagy agglomerációból is. A szórakozóhelyek meg amúgy sem a világa (a másik félnek sem).


A másik elvan bent, jó időben is, nem zavarja a tömeg, nem izgatja a kert kérdése. Viszont szereti, ha minden elérhető a közelben.


2017. ápr. 18. 06:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%

nem.

hosszabb távon ez feszkóhoz fog vezetni, és egyikőtöknek komprumisszumot kell kötnie. Amelyik fél többet enged a saját igényeiből, ő lesz frusztráltabb.

2017. ápr. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
:) panelban is lehet virágos kert
2017. ápr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szuleim vettek egy paraszthazat nagy kerttel a Matrahoz kozel. Oda jarnak minden hetvegen jo idoben. Hetkoznap varos, penteken munka utan azonnal videk, aztan vasarnap este vagy hetfo reggel haza.
2017. ápr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy egy nem túl elérhetetlen peremkerületi kertváros kompromiszzum-e, de arra nyitott vagyok.
2017. ápr. 18. 08:12
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy gyakori téma manapság párkapcsolatokban. Legtöbbször a nők nem vágynak vidékre, mert sok minden nagyon nehezen elérhető, alig van társasági élet és normális iskola a gyereknek, mondjuk ez falun, de ha tanyáról beszélünk (a pasik nagy vágya), akkor ezek a lehetőségek még minimálisabbak, ugyanakkor egy tanyán még többet kell takaritani a házat (mert nincs beton) és még többször kell fűteni is télen, főleg, ha ilyen tél van, mint ebben a szezonban.
2017. ápr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen, a peremvárosi környékek jók, csak a ház legyen teljesen megoldva közmű szempontból.
2017. ápr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Itt a lány menne. Amilyen társasági életem van, bőven jó kijjebb lakni is. Sőt, kerti partik, stb...
2017. ápr. 18. 08:46
 8/17 anonim ***** válasza:
95%

Ne úgy állítsátok már be a Budapesten kívüli életet, mint ahol nincs víz, gáz, internet, villany, szórakozóhely, mozi, és hasonlók. Meg rosszak az iskolák. :D Egy 1300 fős falu általános iskolájában kezdtem, most doktoráltam, szóval ne már :D

Egyébként visszatérve, szerintem lehet kompromisszumokat kötni, és tényleg a pesti külső kerületek szolgálhatják a megoldást. Buda is jó lenne, csak hát az horribilisen drága.

2017. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A 8-assal értek egyet. :)

Én is egy kis faluban élek, de hasít az internet(nagy sávszélesség van, és semmi gond nincs vele, nem szakad vagy ilyesmi), a városba meg akármikor be tudok menni, mert kocsival 10 perc, busszal 15-20.

Ja, és ezek mellett egyetemre járok.


Kérdező, nyilván ha a te párod nem szeretne vidékre menni, akkor kár erőltetni, nem érdemes feladni az álmaidat más miatt, ahogy vele szemben sem lenne szép, ha arra kényszerítenéd, hogy ő mondjon le az övéről.


21/L

2017. ápr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Valami vidéka város? Simán lehetne úgy a centrumban is kertes házatok. Azért pl egy sopron típusú helyen vannak jó sulik, meg minden egyéb.
2017. ápr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!