Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az erasmusos vagy más külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az erasmusos vagy más külföldi kiutazás során együtt maradtatok a párotokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem elsősorban azokhoz szól, akik külön kellett, hogy váljanak a párjuktól huzamosabb időre külföldre utazás miatt. Rengeteget hallom, hogy az egyik kiment, a másik itthon maradt és mivel az erasmus az csak buli meg ivászat...szóval megcsalás lett a vége. Több ilyet hallok, mint hogy nem volt semmi gond, aztán amikor hazajött a másik ugyanúgy folytatódott minden tovább, ami elég elszomorító. :/

Úgyhogy tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy tényleg ez van? A hűséges párokat is így el tudja szakítani egymástól a távolság?



2017. ápr. 13. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szétmentünk, de nem a buli meg az ivászat miatt - én valóban tanulni mentem ki -, hanem leginkább mert a másik fél féltékenykedett, ok nélkül.
2017. ápr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy erasmus max 4-5 hónap. Szerintem egy egészséges párkapcsolatban ennyi idő - egy alkalommal - lehet, hogy nehezen, de kibírható. A probléma tényleg ott lehet, hogy a kiutazó mennyire hűséges. Azt kétlem, hogy az itthon maradó fél fogja megcsalni a párját, hiszen miért tenné, jobb esetben epekedve várja, hogy leteljen már az a pár hónap. Viszont a kint lévő párnál rengeteg a csábítás. Az erasmus, bárki bármit mond, buli buli hátán. Új, külföldi emberekkel lehet szórakozni, és hát igen, kapcsolatba kerülnek ellenkező neművel is. Igaz, ez megtörténik itthon is, csak itt van egy elég jelentős tényező. Márpedig az, hogy a kinti megcsalás jó eséllyel soha az életbe nem derülne ki. Tegyük fel kimegy egy csaj, találkozik valami olasz csávóval, megtörténik, lehet ők se látják többé egymást, nemhogy még kiderüljön, hogy mit csináltak. Szóval szerintem egy ilyen dolog "túléléséhez" baromi jó kapcsolat kell. Egy olyan, ahol mindkét fél vakon bízik a másikban, és szeretik egymást, hiszen tudják, hogy ez sokkal mélyebb kapcsolat annál, minthogy egy két kefélés egy spanyol csávóval konckára tegye. Ha viszont ingatag a kapcsolat, friss, vagy problémás, akkor szerintem az erasmus megadja a kegyelemdöfést. 23/F
2017. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Azért én mint európai adófizető bízom benne, hogy az Erasmus nem csak a buliról és az ivásról szól. Akkor az elég nagy pénzkidobás lenne.
2017. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi alapbol mas orszagokban elunk, kb. 2 ezer valamennyi kilometer kulonbseggel. Atszallas nelkul oda se jutsz, de soha nem jutott eszunkbe, hogy tavolsag vagy ilyesmik tonkretehetnenek egy kapcsolatot. Ha a felek igazan akarjak, akkor megoldjak es kitartanak. Ha meg a bulika meg a kefeles a fontosabb, es a masik csak arra van hasznalva, hogy ez utobbit kielegitse (szerintem sok kapcsolat ilyen manapsag, es egymas kozelsege eppen csak elfedi ezt vagy mas problemakat), akkor mar amugy is veszett ugy. Arrol nem is beszelve, hogy nagy atlagban Erasmusszal, nem lehet annyira messze utazni, hogy ne lehessen havi parszor felugrani egy fapadosra, ha mar nagyon hianyzik a masik.
2017. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mentem ki erasmusra, mert az én szakomon nem fért bele fél év kihagyás a gyakorlatok miatt, csak meglátogatni voltam a barátnőimet. Valóban csak az ivásról és a bulizásról szól az egész félév, még a legprűdebb barátnőm is r.banc lett ott kint, szóval nem tudom, hogy a párkapcsolatra hogy hat. Én biztos nem csalnám meg a páromat, mert nekem nem ér annyit az egész, bár én bulikba sem érzem jól magam nélküle, mert csak vele szeretek inni
2017. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A féléves Erasmus tényleg nem annyira a tanulásról szól, úgyhogy egy ingatag kapcsolatot simán tönkrevághat, egy stabilat nem fog. Főleg hogy Európában könnyű közlekedni, tehát akár ki is lehet menni egy-egy hétvégére...
2017. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyanazt a tanmesét tudom elmondani, mint az első, egy haveromról: kiment, komolyan tanulni, nem vedelni és nőzni. A barátnője eleve hisztériázott, hogy biztos nem is szereti, ha képes itt hagyni ilyen hosszú időre, aztán mégis csak megengedte (WTF?!), hogy kimenjen.

A vége az lett, hogy a srác végig hűséges maradt, a barátnője viszont megcsalta és szétmentek.


Én meg éppen erasmuson ismertem meg a páromat. Távkapcsolat, 2000 km távolsággal, nyilván nem leányálom, de ideiglenesen nem is kibírhatatlan.

2017. ápr. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én párom eleve külföldön él, több ezer km van köztünk, alig tudunk találkozni de kibírjuk és idén összeköltözünk.

1 alkalommal 4-5 hónap külön kibírható.

2017. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!