Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek a rövid/tüsis,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek a rövid/tüsis, vagy a hosszú/tépett hajú fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés
Lányok, nektek a rövid/tüsis, vagy a hosszú/tépett hajú fiúk tetszenek?
2010. máj. 13. 22:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bocsi lányok és bocsi kérdező, de egy lánynak hiába tetszik akármilyen haj, ha az adott srácnak nem áll jól.


Nekem például ahhoz túl lányos az arcom, hogy megengedhessem magamnak a hosszú hajat (én is min. váll alattit értek ez alatt). Nagyon rövid, tüsi hajjal nemigazán érzem jól magam, így marad a félhosszú, illetve a rövid-kócos.


Ha ez egy lánynak nem tetszik, akkor sajnálom. Akad sok más, akinek viszont igen...


20F

2010. máj. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

hosszú, félhosszú :D

A másik típus szabályosan riasztó =)

2010. máj. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem igaziból mind1, milyen a haja, ha jól áll neki.Volt már félhosszú hajú barátom, akinek a rövid haj katasztrófa lett volna, barátomnak 4-5 cm-es a haja,neki a hosszú haj állna katasztrófálisan:) Szóval nekem mind1, csak jól álljon neki.
2010. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

hosszúúú(L)

az annyira jó mikor smároltok és beletúrsz.

és legalább azzal többet kell törődni mint a röviddel.

ne már csak a csajoknak kelljen már anniyt törődni vele.

botrányhős.

2010. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!