Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy közel 40eves férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy közel 40eves férfinak mekkora szerepet tolt be a szex az eleteben?

Figyelt kérdés

Mielőtt felreertenetek nem temetek senkit, csak erdekelne mekkora és milyen igény van a rendszeres szexre...

Nem tudom az befolyásoló tényező e hogy van e gyermeke vagy nincs..

Saját tapasztalatok is jöhetnek :-)


2017. ápr. 20. 11:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én folyamatosan keresek egy fiatal csajt,rendszeres szexre,38F
2017. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy én a baráti köröm nézem, Van akit egyáltalán nem érdekel már a szex és van a másik véglet, ahol naponta több is szükséges. Olyan nincs, hogy 20-30-40-50, akkor ennyi, vagy annyi a szexre az igény. Minden ember más, más igényekkel. Annyira változó, ami egy 60 évesnek igénye, az lehet, hogy sok nagyon egy 30 évesnek.
2017. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kb az egészet.
2017. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Második!

Igen változó de átlagot lehet nézni és én erre lennék kiváncsi!:-)

2017. ápr. 20. 11:26
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

fogadok h 20 éves vagy, és valami pénzes 40 esnek kéne a friss p/*/ncid...

ha erre van igényed gratulálok, főleg h gyereke van,...

el ne hidd már hogy őszintén szeret az ilyen...hahahah

bárcsak fény gyúlna a nők agyába egyszer, hogy bizony mi férfiak milyen egyszerűek is vagyunk :D

2017. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

Mennyi az átlagbér Magyarországon?

Mennyit keresnek mégis a legtöbben?(ne Budapestben gondolkozz)


Nem az átlag számít itt sem és a szexben sem! Hanem épp az aktuális helyzet. Attól mert van egy átlag, neked mégvnem lesz jobb vagy épp több a szex. Hanem pont annyit amit te és az adott partner adni tud!

2017. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi értelme van átlagot nézni? Van egy 35 éves nő, akinek, heti 4-5-re van szüksége, a 40 éves pasijának meg elég havi 3-4. Attól, hogy az átlag több, attól nem lesz boldogabb az a nő.
2017. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A férjemnek 40-körül is kellett'(!) -a napi szex meg most 47-évesen is kell! ...
2017. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igény... na, az volna bőven. csak elqrtam a párválasztást... De már dolgozok rajta.


39f

2017. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi normalis hasznos valaszokat!

Aki anyagiaskodik azt meg sajnalom mindenki magából indul ki! Ha csóró vagy azért ha gazdag meg azért vagy szánalom rá méltó mert szellemileg vagy szegeny!

2017. ápr. 20. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!