Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen pasik jönnek be nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pasik jönnek be nektek csajok? Kulsőre? Belsőre? Mi az amit először megnéztek egy pasin?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 07:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jean Reno
2017. ápr. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Külsőre sötét haj sötét szem. Ne egyen agyon magas átlagos test alkat vagy egy pici husi. Nemi szerve ápolt legyen és ne legyen nagy se vastag. legyen magára igényes ez nem azt jelenti hogy drága ruha de ne a kosz szakadt ruhába jöjjön randizni amiben a disznó ólat ganézta ki. Belsőre. Kedves Figyelmes, Őszinte Intelligens. Mit nézek meg elsőnek? Szemét száját, fogait kezét, körmeit mennyire ápolt, fenekét
2017. ápr. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne legyen nagyon magas bocsi el írtam
2017. ápr. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Én ritka kivétel vagyok a csajok között : nekem a kék szem és sötét haj vagy világos haj a kedvencem (ez nem azt jelenti hogy csak olyanokkal jövök össze) emellett az sem árt hogy ne legyen elhízva mert elvárom a páromtól hogy sportoljon , mert ha én tőlem elvárja akkor ő is tegye meg miattam (amúgy még mindíg vicces hogy nekem vannak kockáim de neki nem 😂 )de nekem sose volt a magassággal probléma mivel a párom 180 én pedig 160 vagyok de a pasi legyen ápolt és tiszta mert nem vonzó ha olyan szag árad belőle mint egy gyárkéményből vagy egy gyári munkásból (most fognak lepontozni a bagósok...). Belsőleg legyen humoros.kedves ,figyelmes, aranyos ,megértő = ne egy bunkó srác aki csak a maga érdekeit nèzi ,nem a pàrjáét és lehessen vele komolyabb témákról ne csak a szexről (nyilván arról is kell de ne csak abból álljon 0-24-ben a beszélgetés) most gondolom az én igényeim miatt azt fogjátok mondani hogy neki fontosabb a külseje a srácnak mint a belseje de ez nem igaz (mint láttátok csak a sportról beszéltem úgy hogy ha valaki velem akar lenni kapcsolatban ne legyen elhízott) na most hogy mindenki kellően lepontozott abba is hagyom a válasz írását ...
2017. ápr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ne hagyd abba tökéletesen egyetértek veled !Ha valaki elvárja a másiktól ,Hogy legyen bomba sportos teste akkor ő is tegyen érte ,nálam is így van a párom basztat ha néha pár hétre kihagyom az edzéseket ,de őt nem tudom berángatni a konditeremben .Ja és fontos az egymásra figyelés igen ,úgyhogy elég nyilvánvaló ha valaki lepontoz az melyik kategóriába tartozik .Szerintem tartsd meg a jo szokásodat és legyél is ilyen válogatós !
2017. ápr. 22. 07:54
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Belső:őszinte, monogám(ez ma már a lehetetlen kategória), nem szenved kóros féltékenységben, képes legyen beismerni, ha hibázik, ne mindig a másikat okolja mindenért.A problémák megoldásánál tegye oda magát, ne csak a másiktól várjon mindent.

Külső:jó illat, nem rothadó fogak.Igénye legyen a rendszeres fürdésre(ezt sajnos muszáj hangsúlyoznom, rengeteg kellemetlen élményem van már ezzel kapcsolatban).Rendezett, tiszta ruházat.Az alkatánál nekem vonzó a teltség(na nem a 140 kiló, attól azért kevesebb).

2017. ápr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Monogám? Lehetetlen? Na ne legyél te abban olyan biztos.... sőt.
2017. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Monogám? Lehetetlen? Na ne legyél te abban olyan biztos.... sőt."


Gondoltam, hogy szemet szúr majd ez az írásom.Akinek nem inge, nem öltözködik.Saját tapasztalataim ezt igazolják.Sejtem, hogy vannak emberek, akiknek a monogámia fogalma nem ismeretlen és gyakorolják is, de a való életet nézve és itt elég sok gyakoris megnyilvánulást, kérdést olvasgatva, szinte lehetetlennek néz ki ez az elvárásom.És az a szép, hogy sok esetben nem az.ún.jó pasik a leghűtlenebbek...pedig róluk feltételezik a monogámia hiányát a legjobban.

2017. ápr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Magasabb, mint én(ez olyan biztonság érzetet kelt), szép arc, ápolt külső. Személy szerint a sötétebb hajat preferálom, de a szőke is lehet szêp. Szemből a zöld a kedvencem, és a sötétbarna. Szeretem a borostás, kisebb szakállal rendelkező férfiakat. Átlagos testalkat, nem szeretem a végleteket, azaz a kövéret, vékonyat, nagyon kigyúrtat.

Belsőre legyen kedves, figyelmes, hűséges, elfogadó. Legyen vevő a hülyeségeimre. Humoros. Férfiasan magabiztos. Intelligens.

2017. ápr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja és ne féljen az intimitásról beszélni és megélni azt. (Sajnos vannak olyanok, akikben ez nincs meg.)

9es voltam

2017. ápr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!