Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedés közben gyakorlatila...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés közben gyakorlatilag egyszer csak letilt a csaj, miért?

Figyelt kérdés

Voltunk randizni is tök kedvesen beszélgettünk, mesélt az életéről, erről, arról lájkolgatott, minden.

Egyszer csak nem válaszolt majd letiltott.


?????


2017. ápr. 22. 19:44
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Mármint randi után facen is dumáltunk. És egyszer csak tiltott.
2017. ápr. 22. 19:44
 2/23 A kérdező kommentje:
Arra tudok gondolni hogy valaki a hátam mögött valami szart mesélt rólam. De ennyire befolyásolható egy nő?
2017. ápr. 22. 19:45
 3/23 anonim ***** válasza:
73%

nem tudom, talán

1. nem voltál neki szimpi

2. meggondolta magát

3. talált nálad jobbat

2017. ápr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%
En ismpont most csinaltam ezt vkivel. eloszot odavoltam erte aztan hamar lecsengett az erzes es mar csak idegesitett hogy irt es menekulhetnekem lett
2017. ápr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hát marha jófejek vagytok. Abba nem gondoltok bele, hogy a férfiaknak is vannak érzéseik? "odavoltam érte aztán idegesített, hogy írt" úristen.
2017. ápr. 22. 19:48
 6/23 anonim ***** válasza:
85%

Te mai lányoktól vársz egyenességet vagy őszinteséget? Istenem... :DD

Megsúgom, a legtöbb lány ilyen szinten van jelenleg. Nem mer eléd állni, sőt semmilyen felelősséget válalni, semmit egyenesen megmondani, egyszerűen csak nem ír többet vagy letilt mintha egy tárgy lennél.

2017. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Ez van, de akkor ez általános? Vagy csak engem utálnak ennyire?
2017. ápr. 22. 19:50
 8/23 anonim ***** válasza:
53%
Elég általános már lassan. Ez kb. olyan mintha szex után lelépne a csávó szó nélkül, de ebben nem nagyon gondolnak bele.
2017. ápr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Azt mondta, hogy piszkosak a körmeid és azt nem birja.
2017. ápr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

teljesen oda volt értem amúgy. :D

Aztán letilt, de abba nem gondol bele hogy ez olyan mintha mondjuk úgy csapná rám az ajtót, hogy betöri vele az orromat? mert kb olyan érzés. Ő meg csak annyit érzékel, hogy zárva az ajtó és van mögötte valami rossz dolog. amit lehet amúgy ő okozott, de úgyis te vagy a hibás.

2017. ápr. 22. 19:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!