Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt akarom kerdezni, hogy...

Azt akarom kerdezni, hogy mennyire gaz ha 18 vagyok es meg nem volt baratnom? Gyakorlatilag meg soha nem is csokoloztam, s soha nem voltam buliban ( meg reszeg sem voltam sohasem)!

Figyelt kérdés
Tehat, meg soha az eletben nem volt baratnom,es mar 18 vagyok. Kulsore nem vagyok az a tipikus alfahím, 178 magas vagyok,fekete haj ( nem ecsethaj) ,barna bor,barnas-zold szem, illetve van bajszom (nem szakmunkasbajuszra kell gondolni). Sosem jartam kondiba, de a testalkatom valamiert olyan, mint az olyanoknak akik gyurnak. Vallas vagyok,se nem vagyok derek, se nem vagyok sovany,viszonylag izmos a testem. Viszonylag divatos cuccokban jarok, apolt vagyok, es intelligens ( nem tulzok, ha azt mondom, 1-2 olyan ismerosom van, aki annyira okos mint en).Tobb lany baratnom van mint fiu, es gyakran voltam olyan helyzetben,hogy egy-egy lany szinte konyorgott,hogy menjek el vele setalni,inni valamit, amit legtobbszor elutasitottam,de amikor belementem,akkor ugy ereztem,hogy a lany varja, hogy tortenjen valami,en viszont nem tettem semmit ( utolag nagy hulyeseg,tudom). A lanyok többször nyiltan kijelentették,hogy romantikusnak,lovagiasnak, kedvesnek, viccesnek tartanak, de megis mindig az altalaban bunko, analfabetak tetszenek nekik. Nyugodt,higgadt,turelmes, baratsagos, segitokesz es megerto vagyok,es nagyon, talan mar tulzottan megbizhato (vannak olyan dolgok, amit a lanyok hamarabb elmondanak nekem mint legjobb baratnojuknek/szuleiknek). Akkor megis miert nem vagyok jo nekik? Mi lehet a baj velem?

2015. márc. 31. 17:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Egyáltaln nem gáz :) Sok ilyen ember van.
2015. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Tetszett már igazán valaki az életben?
2015. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok csak 20 éves
2015. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Abszolút nem vagy gáz, sőt. :)


Ahhoz, hogy összejöjjön valami egy lánnyal, tenned is kell, nem csak várni a csodára.

2015. márc. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
"Nyugodt,higgadt,turelmes, baratsagos, segitokesz es megerto vagyok" - ez a baj.
2015. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
"bunko, analfabetak tetszenek nekik."- Mit értesz ezalatt? "Tobb lany baratnom van mint fiu, es gyakran voltam olyan helyzetben,hogy egy-egy lany szinte konyorgott,hogy menjek el vele setalni,inni valamit, amit legtobbszor elutasitottam,de amikor belementem,akkor ugy ereztem,hogy a lany varja, hogy tortenjen valami,en viszont nem tettem semmit " Csak töketlen vagy, nem vagy magabiztos. "Mi lehet a baj velem?" Megkérdőjelezed magad, önbecsüléseddel is probléma van.
2015. márc. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Ènis detto ilyen vagyok!! És annyi idos mint a 3-as
2015. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Szerintem te azt írtad le, hogy milyen szeretnél lenni. Vagy egy lány vagy...
2015. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

#2, igen, és többször is próbálkoztam már nála, sajnos sikertelenűl.

#4, igazad van, csak annyival van a problémám, hogy amikor próbálkoztam a kiszemeltnél, mielőtt megkérdeztem volna, ( kb. 2 nappal előtte) a lány összejött valakivel, és nem akartam/akarom ezzel elrontani a boldogságát!:)

#5, mármint nyugodt/higgadt/türelmes vagyok olyan szempontból, hogy nem lehet könnyen kihozni a sodromból.

#6, azalatt azt értem,hogy az illetők volt bnői/még egy egy haverja is azt mondja róluk, hogy mennyire kihasználják a csajokat, csalják ahol tudják, annyit amennyit tudják,kb. alig ütik meg a kettes átlagot, úgy beszélnek az emberrel mint egy kutyával, stb. Minden mást köszönök,#7-es.:) Amúgy ambiciós vagyok, és az ônbizalmam is néha túl magas, ismerőseim szerint.

2015. márc. 31. 17:43
 10/28 A kérdező kommentje:
#8, Köszönöm neked, ezt a szellemes megnyilvánulást. Igazán jót nevettem rajta!😂 Mellesleg, az osztály legjobb csajai a legjobb barátnőim! És még okosak is, és természetesen FIÚ vagyok!;) Mindettől függetlenűl, őszintén köszönöm eme szívderítő válaszod!
2015. márc. 31. 17:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!