Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vehetek rá egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vehetek rá egy pasit msnen keresztül h találkozzon velem?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki tetszik nekem és ő kezdeményezett, felvett de nem hív el randizni és szeretném azt h talizzunk mert onnan már nyert ügyem van!de igy msnen keresztül elég nehéz elérni nála azt h kelljek neki!mit tegyek...vannak ilyenkor praktikák??
2010. máj. 14. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mennyi ideje ismeritek egymást?
2010. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen variálni?Megmondod neki szépen msnen h találkozzatok már, ennyi
2010. máj. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
kb télen vett fel és álltalában minden nap beszélünk és ő is szokott rámírni!régebben smseztünk is meg 1x 2x épp összefutottunk a suliban de akkis annyi h hello.
2010. máj. 14. 14:10
 4/12 anonim ***** válasza:
:)
2010. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem tegyél ki valami nagyon nagyon jó képet ami felkelti az érdeklődését és írj rá te...
2010. máj. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűen kérdezd meg, hogy lenne e kedve találkozni veled.:)
2010. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
"-Szia, holnap nem lesz semmi dolgom ekkor és ekkor. Nincs kedved találkozni? :)"
2010. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

velem is vol ilyen.egy honap után találkoztunk, mondjuk ott ő vetette fel az ötletet de már előtte is utalt rá töbféleképpen:

-jajj énis arra fele megyek bulizni, lehet hogy összefutunk

-majd egyszer lehet kéne talni

-nem találkozunk hnap?

:D ez volt a folyamat.

de én is adtam jeleket neki, pl megkérdeztem, hogy találkozott-e már így emberekkel, hogy előtte csak neten beszéltek, és hogy jó volt-e meg ilyenek. célozgass rá. vagy mondd hogy elviszik szervizbe a géped és nemtudtok majd beszélni sokáig és tuti elhiv:D

16/L

2010. máj. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ez tök ari:Dcsak mivel állandóan msnen vagyok és akk szervizbe van a gépem és mégis fennvagyok msnen?:Dez hogy lesz?:Dhát am köztünk még az a gond h délutánra megy.délelőtt meg olyan fura a randi nem?vagy max hétvégén
2010. máj. 14. 14:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát ha ő eddig nem hívott randizni, az már rég rossz. ennyi idő alatt még egy félénk fiú is összeszedi magát annyira, hogy el merjen hívni randizni, akar. márpedig a helyzet úgy fest, hogy tőled ez a fiú nem nagyon akar semmit a beszélgetéseken kívül. esetleg célozhatsz rá, hogy jó lenne randizni, de eléggé nyögvenyelős lesz így az egész...
2010. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!