Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan kedves velem . Szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan kedves velem . Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég megismertem egy srácot.Normális és nagyon kedves. Beszélgettünk facen több alkalommal. Díszállatokkal foglalkozik másodállasban és a rajtam keresztül sikerült értékesítenie egy példányt. Néhány napja találkoztunk és meglepett hálaként egy kis ajándékkal ( édességek) amiben találtam egy boritékot egy kisebb pénzösszeggel. Egy régebbi beszélgetésünk alkalmával emlitettem hogy pénzügyileg hadi lábon állok és szerintem ő ezt felejtette el. Nagyon kedves velem szemben, többször dícsérgetett és nagyon tisztelettudó egyébként. ( "egy ilyen lány kincs") és hasonlók. Közben van alakulóban egy másik ismerkedésem is. Kicsit összezavarodtam. Mit tegyek szerintetek.?

2017. ápr. 23. 14:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi de a pénzösszeget az eladott állat miatt kaptam részesedésként a segítségért...
2017. ápr. 23. 14:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel megzavarodtal, ezert az "alakuloban levo masik ismerkedes"ed nem alakul olyan jol, mint kellene. Tehat az kuka.


Beszelgess a diszallatos pasassal es deritsd ki, hogy o csak azert kedves veled, mert segitettel neki avagy lehetne tobb is.

2017. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki milyen szemét pasik vannak, milyen szemétségeket művelnek veled, és hagyd hogy megvigasztaljon. Az ilyen kedves férfiak már megszokták ezt a rájuk rakott szerepet.
2017. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt most nem igazán értem? írtam hogy elég normális srác... hogy érted ezt?
2017. ápr. 23. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 a normális srácok általában lelki szemetesként végzik.. szóval a forgatókönyv amit követni fogsz.. összejössz a bunkóval, aki le se sz@r.. a díszállatos normális pasi vállán meg kisírod a bajodat.. ha netán véletlen borozgattok is, akkor talán esélye lesz megfektetni téged.. de azt is csak szánalomból fogod megenni vele, a pia hatása alatt.
2017. ápr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!