Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok lenne egy kérdésem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok lenne egy kérdésem, ha azért szakít velem a lány mert túl kedves voltam vele, elmagyarázná nekem valaki hogy van ez? Nem értem

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Igaz fiu vagyok, de szerintem ez tobbokbol lehet.

Egy tul kedves voltal vele.. Nem hagytad levegohoz jutni. Meg nem elte ki magat. Stb.

Masik.. Hogy ez csak egy indok. Nem jottel be neki. Mas tetszikk neki . es nemtudot jobbat mondani, nem akart megbantani.

Ne jarjon ezen a fejed. Majd sir o meg erted.



18/f

2015. márc. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Emiatt nehogy ezentúl bunkó legyél...


Több mint valószínű,hogy nem ez volt az oka a szakításnak.

2015. márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Így van sír ő majd még érted mert sok nő szeretne ilyen pasit mint te de sajna a nagy része ppppfffff hülye!!!! Egyet mondok felejtsd el neked ő tőle már csak jobb jöhet fel a fejel!!! 😀
2015. márc. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem tetszettél neki külsőre!
2015. márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát ha túlzásba vitted a kedvességet (folyamatosan ajádnékok, nyálasan romantikus programok, folyamatos bókolás, kedveskedések- nagyon jó az, de mértékkel), ha papucs voltál, mert puszta kedvességből nem akartál neki ellentmondani, satöbbi... akkor igenis lehetett ez az oka.


ha normális vagy, értelmes és nem túlzóan kedves, akkor viszont tényleg az a valószínű, hogy nem ez volt az indok, csak mondott valamit.

2015. márc. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a nyálas dolgokat... Nem azt mondom, hogy bunkó legyen a pasi, dehogyis, csak ne vigye túlzásba a kedveskedést. Illetve volt már velem olyan is, hogy azért mondtam nemet egy srácnak, mert túl kedves volt, és úgy éreztem, hogy egy ilyen ember sokkal jobbat érdemel nálam...
2015. márc. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem vagyok papucs !
2015. márc. 11. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!