Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti mennyire nézitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mennyire nézitek meg egy nő kezét? Gondolom alap, hogy ápolt legyen, de mi van, ha mondjuk nem olyan szép formájú a körme?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
alap dolog az ápolt kéz. Köröm formája nem lényeg, ha egészséges és ápolt
2017. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az sem izgat ha sima rövidre vágott körmei vannak.

Műköröm kifejezetten taszít.

Amit jobban megnézek az az újjak hossza.

Szeretem ha szép véknyak és hosszúak.

2017. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem férfiként mondják hogy nagyon szép kezem és körmeim is vannak.


Nagyon hosszú a körömházam természetes módon, nem olyan kis tompa, tömzsi, rövid, mint a legtöbb férfinak, vagy sok nőnek is. Kétszer olyan hosszú, mint amilyen széles a körmöm De a lánytestvéremnek is rövid és ő is mindig mondja hogy bárcsak olyan körmei lennének, mint nekem.


A lényeg, hogy nem tud érdekelni hogy milyen a nő keze vagy körme, ha olyan dologról van szó ami születésileg olyan és nem tehet róla. Barátnőmnek szintén pl kis tömzsi, kicsi körömháza van és nem nagyon érdekel.

2017. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3-as beszarok tőled, lehet csak te vagy az egész világon olyan körmökkel megáldva xD
2017. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem kezdő a hármas, szerintem ha belehúz, szakdolgozat lesz a vége :D

Egyébként a kutyát nem érdekli, legyen ápolt.

2017. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én megnézem, és nálam kritérium ha valakinek műkörme van! Nem egyszer fordult elő h szép ápolt tiszta kéz ugyanakkor műköröm alulról tiszta retek! Másik az amikor sok idióta még növeszti is és sárga a körme... Nekem az jön be ha teljesen le van vágva ha ki is van festve legyen teljesen levágva!
2017. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amennyire a cipőjét.
2017. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A köröm nem érdekel, amíg nem műköröm :) viszont a kéz önmagában érdekes, pláne hogy a legtöbb esetben hitelesebben mutatja az illető korát, mint az arca...
2017. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 bazsixxx válasza:
Nagyon figyelem a kezét. 24/f
2017. ápr. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Semennyire. Azaz azért ne legyen látványosan visszataszító, de amúgy tökmindegy. A fontos dolgokkal foglalkozom.
2017. ápr. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!