Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keressem a nőt bátran én, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem a nőt bátran én, ha még csak szűk egy hete kezdtünk el beszélgetni?

Figyelt kérdés
Alig egy hete kezdtem el ismerkedni egy nővel. Nem rég lett vége egy hosszabb kapcsolatának. Ha beszélgetünk (még csak neten), akkor jól megvagyunk, egyre több a téma, viszont ma úgy gondoltam én nem írok rá, nehogy sok legyen vagy ilyesmi, de ő sem írt. Igazából nem szeretném elrontani a dolgokat, szóval nem tudom mi a jó, ha keresem, vagy ha nem. Nyílván ezt csak ő tudja, de mi a jobb ilyenkor? Köszönöm a válaszokat.
2017. ápr. 23. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

"Nyilván ezt csak ő tudja"


Minden iróniát nélkülözve ez a válaszom.

2017. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bad G-Sus ***** válasza:
ne írjál neki, ha akar valamit akkor ír ő is.
2017. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az oké, de mivel ő a nő és én kerestem fel, ebből gondolom, hogy nekem kell. Viszont van egy pont, mikor már nem csak nekem kell. Úgy gondolom.
2017. ápr. 23. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!