Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinál egy meleg férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinál egy meleg férfi, ha észreveszi hogy egy csajnak tetszik, hajt rá egy csajszi?

Figyelt kérdés
Semleges, nem csinál semmit és nem is veszi tudomásul vagy Örül neki, de nem él a lehetőséggel vagy csak simán lenézi/hülyének, idiótának tartja a csajszit? Bele vagyok zúgva egy meleg pasiba, ezért érdeklődöm...
2010. máj. 14. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Te se vagy normális, de sebaj az ilyen meg is érdemli hogy szívjon...

Én meg Pocahontasba vagyok szerelmes de a fenének nem akar kiugrani a TV-ből.

2010. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
57%
röviden semmit!!!! ne félj,ártalmatlan rád nézve...
2010. máj. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Ha van egy kis esze, akkor kihűl. És rámászik a nőre. :)
2010. máj. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

Biztos hogy b.uzi?:D

próbáld meg meggyógyítani! hazafias kötelességed!:D

2010. máj. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem nézném hülyének, idiótának, a szerelem egy biológiai reakció, ha én beleszerethetek egy heteró pasiba, akkor egy csaj is belém szerethet. Nem lenne semleges, de nem is örülnék neki, mert ugye a dologban kódolva van a csalódás, és nem szívesen okozok csalódást másoknak.

Hogy mit tennék? Próbálnék minél távolabb kerülni tőle. Ha haverok, barátok lennénk, akkor bizony megszakítanám vele a kapcsolatot, mégpedig az ő érdekében. Ugyanis ezt a helyzetet megtapasztaltam a másik oldalról: belezúgtam egy heteró barátomba. Én levontam a megfelelő következtetést, és azt javasoltam neki, hogy ne találkozzunk többet, hogy ne eszkalálódjon a helyzet, de ő erősködött, hogy maradjunk barátok. Rá hallgattam, és keservesen megbántam. Ha rendszeresen találkozol azzal, akit szeretsz, de mégsem lehet a tiéd, az nagyon, nagyon nem jó érzés. Szóval, ha javasolhatok valamit, kedves kérdésfeltevő, azt javaslom, sürgősen verd ki a fejedből azt a srácot.

2010. máj. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, köszi a válaszod.

Igen, sajnos Ő is ezt csinálja, kerül messziről és ez nekem fáj...De ezek szerint legalább észrevette, hogy tetszik nekem. Hülye vagyok és heteró fejjel gondolkodok és arra vártam, hogy legalább valami pozitív visszajelzést kapok. Nem azt vártam, hogy csapja nekem a szelet, csak ne legyek közömbös neki...egy kedves szó, vagy valami...azzal is beértem volna. Tudom, hogy nem lehet belőle semmi, de szerettem volna legalább a barátja lenni.

Próbálom kiverni a fejemből, de így hogy csak gyötrődöm rajta, így még nehezebb. Ha megbeszélhetném vele, sokkal könnyebb lenne...

2010. máj. 14. 18:46
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Nehogy azt hidd, hogy könnyebb lenne. Mi is beszéltünk erről, sokat, és kedves volt hozzám, mégis, sokáig csak egyre rosszabb volt.


A helyzet a következő. A szerelem a kezdeti időszakban alapvetően egy hormonális reakció. Tudom, kissé kiábrándító, de ez tény, hogy amikor a kiszemelt személy közelében vagyunk, akkor a testünk szerotonint termel. Amikor meg távol vagyunk tőle, akkor megszűnik ez a reakció, erre reagálunk azzal, hogy hiányzik, meg fáj. Te nem arra vágysz, hogy beszéljetek, meg kedves legyen hozzád, hanem hogy együtt legyetek, minél többet. Nálam pont ugyanez volt, mindegy volt, hogy a kettőnk ügyéről beszélgettünk, vagy söröztünk, filmet néztünk, bárakármi, ugyanúgy reagáltam: amikor együtt voltunk, akkor jól éreztem magam, amikor nem, akkor meg fájt. Ezért igyekeztem minél többet vele lenni, de aztán persze neki is voltak haverjai, barátnője, munkája, és egyre kevesebb idő jutott egymásra, amit megint csak nagyon megszenvedtem. Ha még a kezdetek kezdetén felégetjük a hidakat, valószínűleg sokkal hamarabb beletörődtem volna, hogy sosem lehet az enyém, és továbbléptem volna. Ezért javaslom most, hogy legyél okosabb, mint én (meg úgy látszik, a srác is így gondolja), és keress valaki mást, aki viszonozza az érzelmeidet.

2010. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

annyira jókat írsz, köszönöm!... most beléd is szerelmes lettem :-)

beszéltem már szexuálpszichológussal is, ő is azt tanácsolta, hogy ne gondoljak rá, és akkor majd elmúlik a szerelem, de nem tudok nem rá gondolni, mert van valami ami összeköt vele és a nap minden percében eszembe juttatja. A helyzet egy picit bonyolultabb, mint ahogy leírtam. Nem akartam mindent kiteregetni. És kösz a tanácsod, tök ari vagy, jó volt veled beszélgetni. Szívesen megismernélek...

2010. máj. 14. 22:38
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Köszi szépen :) Csak próbálok segíteni, nehogy más is beleessen ugyanabba a csapdába, amibe én. Ha gondolod, írj nyugodtan privátot. De ígérd meg, hogy nem szeretsz belém :)
2010. máj. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ment a privi, várom a válaszod :-)
2010. máj. 15. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!