Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szórakoztam egy fiúval de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakoztam egy fiúval de most mégis megtetszett. Hogyan közeledjek megint felé? 19l

Figyelt kérdés

Tudom, hogy hülyén viselkedtem és biztos rossz véleménnyel lesztek rólam, de mégis segítséget szeretnék kérni, hogy mit csináljak most? Szóval 2 hónappal ezelőtt bepróbálkozott nálam random egy srác akivel egyébként nem volt semmi baj mert helyes is volt, szép mosoly szép szemek, jól öltözött és normális is volt intelligensen beszélt szóval nem volt igazán baj vele csakhogy nekem barátom volt. De igazából az sem volt annyira komoly így utólag mint amilyennek gondoltam és már meg is bántam -de ez mindegy- hogy összejöttem vele viszont akkor még egyértelműen foglaltnak tekintettem magam. De mivel nagyon csapta a szelet és egyébként normális volt meg jó társaság picit rájátszottam a dologra mert bevallom tetszett, hogy végre egy normális ember akar tőlem valamit, mert elég sokan próbálkoznak be de a legtöbbjük hát nem üti meg a szintet, hogy így mondjam és most nem külsőre gondolok.


Igazából csak annyit csináltam, hogy picit rájátszottam arra, hogy nincs minden rendben a barátommal és talán ezzel elhitettem vele, hogy lehet esélye vagy nemtudom. Sokat beszéltünk facebookon is meg találkoztunk is hétvégente szórakozóhelyeken, kétszer volt olyan, hogy csak kettesben. Egyszer moziba voltunk egyszer meg vacsorázni vitt de semmi olyan nem történt csak beszélgettünk és jól éreztük magunkat. Ő többször is akart csókot vagy átkarolni de nem hagytam neki soha, puszikat adtam neki de csak elköszönéskor meg néha szórakozásból csak úgy, de nem szájra. És észrevettem, hogy komolyan kezd érezni irántam látszott rajta és igazából mondta is tulajdonképpen. Ő persze tovább akart lépni és már volt is veszekedésünk emiatt, hogy én most mit akarok tulajdonképpen mert, hogy tuti nem szeretem a barátomat és akkor miért vele vagyok? És én is felhúztam magam, mondtam neki olyat amit már megbántam mert nagyon bunkó volt. Nagyjából azt mondtam, hogy én a barátomat választanám ez egyértelmű és ő nekem nem jelent semmit. Nagyon szomorú lett mondta, hogy sok boldogságot és akkor felejtsük el egymást. Mondtam ,hogy oké. Azóta nem beszéltünk.


Viszont nem sokkal utána -lehet kicsit miatta is- szakítottunk a barátommal mert nem bánt túl jól velem és igazából nem is passzoltunk egyáltalán. Azóta sokat gondolok "valakire" , néha azt veszem észre, hogy ábrándozok. Miután már nem beszéltünk elkezdett hiányozni és bevallom nem gondoltam volna, hogy fogja magát és otthagy azok után, hogy tudom mit érez. Sokszor tűnt olyan kis nyuszi típusú srácnak kis romantikus lelkű tudjátok. De aztán rájöttem, hogy egyszerűen ő csak ilyen kedves és őszinte természet és kész olyan ritka az ilyen. Hülyén hangzik de másképpen gondolok rá azóta amióta kiosztott és nem beszélünk, de kiosztani sem bunkón osztott ki nem is tudom elmondani még akkor is kedves volt. Annyira zavar, hogy csalódást okoztam neki és nagyon hiányzik nagyon, hogy vele legyek. Ő sokkal másabb mint a többiek, csak nem vettem észre időben és nagyon elrontottam és tudom mi lehet a véleménye rólam. De ő is félre ismer mert nem olyan vagyok mint amilyennek akkor mutattam magam, és ha nem is jövünk össze már de azt akarom, hogy ezt mindenképp tudja meg. Nem akarom, hogy olyannak gondoljon. Ha visszamehetnék az időben azonnal szakítanék, és csak vele lennék egész nap. Még soha életemben nem bántam meg így semmit...Teljesen felemészt ha nem kezdek ezzel valamit.

De hogy közeledjek újra ezek után? Se névnapja se születésnapja nem lesz még vagy fél évig, nem tudok mivel ráírni. Nem tiltott le de már nem vagyunk ismerősök szóval lehet meg se látja ha írok neki. Ha néhanapján találkozunk a városba akkor is zavarba jövök és rá sem bírok nézni. És akkor is mit mondanék neki? Az a baj, hogy nem találkozunk már nincs közös társaság sem nagyon és mivel kerül engem már semmi reményt nem látok rá, hogy megismer úgy igazán és esetleg megtetszek neki. Tegnap végső elkeseredésemben írtam egy szánalmas levelet gondoltam majd elküldöm neki és lesz ami lesz de képtelen voltam rá.

Van egyáltalán megoldás?


2017. ápr. 24. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:

"És én is felhúztam magam, mondtam neki olyat amit már megbántam mert nagyon bunkó volt."


"Hülyén hangzik de másképpen gondolok rá azóta amióta kiosztott és nem beszélünk, de kiosztani sem bunkón osztott ki nem is tudom elmondani még akkor is kedves volt."


Van megoldás: menj el egy pszichiáterhez, rád fér.

Azt sem tudod, mit akarsz, csak kínlódsz.

2017. ápr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ló nincs jó a szamár is" effektus.

Én ezek után biztosan nem akarnék semmit tőled és, ha szorult a fiúba bármi önbecsülés akkor ő sem.

Ne haragudj, de rettentően gusztustalan és önérdekű az egész viselkedésed. Alapból minek randizol akkor többször is vele, ha barátod van...?

2017. ápr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért hiszik manapság a nők, hogy a bűntudat egyenlő a szerelemmel? :/

Kiosztott a srác? Igaza volt? Igen. Szerinted rossz véleménnyel van rólad? Igen. Emiatt most szégyenled magad? Igen. Akkor tanulj a dologból, és máskor csináld másként! Nem attól oldódik meg a probléma, ha most odamész hozzá, összejössz vele, és ha ügyesen mesterkedsz, akkor ő újra értékesnek fog téged látni, te pedig felsóhajthatsz, mert helyrehoztad!

Neked nem a srác kell, csak az, hogy elmúljon belőled ez a rossz érzés, hogy rossznak gondolnak.

"...mert nem olyan vagyok mint amilyennek akkor mutattam magam, és ha nem is jövünk össze már de azt akarom, hogy ezt mindenképp tudja meg. Nem akarom, hogy olyannak gondoljon."

2017. ápr. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit hazudtál neki, hogy a barátoddal nincs minden rendben, vacsorázni elmentél vele, de csak pár puszi, szórakozásból, mondtad neki, hogy neked nem jelent semmit.

Az egyetlen pozitív megnyilvánulásod: írtam levelet, gondoltam, elküldöm neki, de képtelen voltam rá. Kirúgtad, megbántad, de késő. Hagyd szépen. Majd kerül neked másik.

2017. ápr. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen fogadnám a srác elérhetőségét. Én lehet megbecsülném és szeretném őt abból kiindulva amiket irtál. Téged nem érdemel meg.
2017. ápr. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Krukutyán Levente ***** válasza:
Pont a levél írásra gondoltam mielőtt elolvastam, hogy írtál is. Ha már se fa$zbook, se személyesen nem jó, akkor szerintem jó ötlet. Nem kell szerelmet vallani, csak bocsánatot kérni. Elvileg intelligens, értékelné szerintem.
2017. ápr. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te sehogy.

(No offense.)

2017. ápr. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát kérdező őszinte leszek, de ezt elbaszarintottad. Miért kell más emberek érzéseivel így játszadozni? Komolyan mondom az ilyen típusú emberek nem veszik észre magukat. Ott rontottad el, hogy mutattad az elérhetőt. Az exed is megértem, hogy szakított veled, mert a másikkal azért voltak meghittebb programjaid. Nem szórakozni kellett volna vele hanem elmondani, hogy te nem szeretnél tőle semmit (mondjuk azért ő is sáros, mert párkapcsolatban levő nőre akart startolni).


Én azt tanácsolom, hogy hagyd békén a srácot, te meg növessz magadnak agyat és érzelmi intelligenciát. És még csodálkozom, hogy ennyi elcseszett ember van a világon.


24/F

2017. ápr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!