Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy valakit elutasítottatok, és utána mégis megtetszett?

Figyelt kérdés

Elhívott egy férfi randira régebben,de elhárítottam finoman,mert nem tetszett.

Viszont a napokban láttam őt,és nem tudom,az egész olyan furcsa volt,csak néztem őt távolról,és arra gondoltam,hogy mekkora egy barom vagyok,mert tetszik nekem!



2015. jún. 22. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt ám! Életem legnagyobb szerelme volt.
2015. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%

Igen, egy helyes srác udvarolt nekem, de nem volt elég izmos, csak 40 cm a bicepsze. Miután megnyerte az ötös lottót, azután megbántam, hogy elutasutottam.


20/csúnya lány

2015. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen volt egyszer. Az első és a második próbálkozása között kb. 2-3 év telhetett el. Jártunk alig egy hónapig, dobtam, mert nem volt jó vele.
2015. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8 eve jartam egy pasival, szakitottam vele, egy ideje viszont ujra nagyon vonzodom hozza.
2015. jún. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én még nem jártam így, elég tisztán ismerem az érzéseimet. Volt már olyan, hogy az eszemmel meg akartam győzni magam ezen a téren, hátha, de nem ment.
2015. jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem volt. Ha elutasítottam valakit, annak mindig megvolt az oka.
2015. jún. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, életem első szerelmével ez volt a helyzet.
2015. jún. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!