Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a velemenyetek a fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek a fiu viselkedeserol?

Figyelt kérdés
lenyeg, hogy tetszettunk egymasnak, de nem tortent semmi. Sokat dumaltunk, erdeklodo volt neha meg megis dicsert, de sose mondta el, hogy konkretan mit akart. Egy idoben aztan Egyszeuen csak kerulni kezdett, most kiderult, hogy randizik valakivel viszont most kedves lett hirtelen. Erdeklodo , beszelgetest kezdemenyez. Ezt csinalta regen is, de nem lett semmi eleg sok okbol kifolyolag. Gondolom bantotta a dolog vagy a fene tudja amikor kerult. Most viszont eredekes a viselkedese. Keresi a tarsasagom megint. Ez cdak szerintem fura? Mi lett vele?
2017. ápr. 25. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
A kiszemeltje, vagy akivel randizott kikosarazta és mivel nincs ló, ezért jó a szamár is... Ha érted :)
2017. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem,mert jol erezte vele magat es akar tole tobbet. Ezt veletlwn hallottam nem o mondta
2017. ápr. 25. 16:40
 3/10 A kérdező kommentje:
Amugy azis lehet hogy o a szamar, mivel nekem van kapcsolatom cdak eleg bonyolult, fura kapcsolat. Tudja o is hogy nem az igazi
2017. ápr. 25. 16:41
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Ezt felesleges akkor oldani mert eleve te sem vagy 100-as ha párod van és közben másra nyálzol. Ha meg nem szereted a párodat, akkor miért nem szakítasz? Most már érthető a srác viselkedése, mert ilyen nőt én se vennék komolyan és ott játszadoznék vele ahol csak tudok :D
2017. ápr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ok kosz...erre nem reagalnek mast :)
2017. ápr. 25. 16:46
 6/10 anonim válasza:
100%
Sajnos én is ugyan ebben a cipőben járok. Velem az is megtortent hogy puszit adott vagy csak úgy megolelt. Egyszer elkezdett kerülni és még köszönni sem köszön és most megint az van ami régebben. Valószínű, hogy szeretne tőled valamit csak valami megakadalyozza ot. Lehet vallás vagy esetleg családi okok is , hogy így viselkedik veled. Remélem tudtam segíteni. :)
2017. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 os koszonom :) Az akadaly az en hibam (is) csak ha pont randizik valakivel akkor nem ertem miert ilyen egyebkent.Amugy o rendes srac nem taplo mint masok...:)
2017. ápr. 25. 16:51
 8/10 anonim válasza:
Az a srác akiről írtam ő sem tapló. Nagyon intelligens és okos is meg nagyon gyenged mindenkivel.
2017. ápr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja bocsi ezt nem ra ertettem hanem az elotted szolora. Amugy neki van valakije?
2017. ápr. 25. 16:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy te többet láttál bele a dologba,mint amiről szólt.Jó,kedvelt,rendes volt veled,mert ő mindenkivel az,hiszen ilyen.Tudta,mi a határ,de lehet,hogy nem is nézett rád nőként.Talán érezte rajtad a reménykedést,így inkább eltávolodott.Most van valaki kilátásban,újra barátkozik.Nem kéne agyalnod,lehet ez tiszta barátság is részéről akár.Nekem is van fiú haverom.Ő foglalt,én ezt tiszteletben tartom,de jóban vagyunk.Néha hetekig kerüljük egymást,de számítunk is egymásra.Nem kell túlkombinálni.
2017. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!