Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan srácról, aki sokat olvas és amikor felmentek, nagy könyvespolc fogad, tele érdekes könyvekkel? Elsősorban nők válaszára vagyok kíváncsi, de nyugodtan írhatnak férfiak is.

Figyelt kérdés
Persze mindet olvasta, nem csak díszként funkcionálnak. Ez pozitív vagy negatív a számotokra, vagy nem is foglalkoztok a lakással és a berendezéssel csak magát az embert nézitek? 27/f

2017. ápr. 24. 11:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%
Nekem pozitiv, mert egyreszt engem is erdekelnek a konyvek, masreszt egy olyan ember aki sokat olvas annak sokkal tobb a szokincse, intelligensebb, valasztekosabb tehat mindenkepp jo pont :)
2017. ápr. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
65%

Emlékszel arra az azt hiszem, Heineken reklámra, ahol a csajok egy bazinagy cipős gardróbban ugrálnak és sikoltoznak a gyönyörűségtől, majd a pasik ugyanígy, csak egy bazinagy, sörrel teli hűtőben?

Kis túlzással, de kb. így reagálnék.

2017. ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Pozitívum, de ennyitől még nem fogok senki karjaiba dőlni:D Én is szeretek olvasni, nekem is van egy rakat könyvem, a családban mindenkinek tele van a háza könyvekkel, szerintem ez annyira nem ritkaság, de lehet hogy csak én lettem így szocializálva. 20l
2017. ápr. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
24%

Jobb szeretném ha kindle-je lenne.


A papírgyártás-könyvnyomtatás iszonyat költséges és rendkívül környezetszennyező tevékenység, azonkívül akinek valóban sok könyve van tudja mennyire porfogó, tehát egészségtelen is egy ilyen tömegű könyvraktár.

2017. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
nekem bejönne, én is szeretek olvasni nagyon.
2017. ápr. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Önmagában pozitív
2017. ápr. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
35%
Nem lenne releváns, az önálló gondolatai érdekelnének, nem pedig az, hogy mit olvasott.
2017. ápr. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
15%

Persze mindet olvasta, nem csak díszként funkcionálnak.

???

2017. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%
Én jót mosolyognék, mert biztos, hogy kevesebb könyve van, mint nekem, ugyanis az én könyvtáram nem fér el semekkora "könyvespolcon". Külön szobája van.
2017. ápr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Hol van ilyen? :) Nekem nagyon pozitív lenne.
2017. ápr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!