Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyeim! Nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Nektek milyen az Adoniszotok?

Figyelt kérdés
Akár képpel is illusztfálhatjátok ha szeretnétek

2017. ápr. 26. 15:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
2017. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

[link] Tyler Hoechlin.

21/L

2017. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

20 év körüli (tekintve hogy 18 vagyok) fekete haj, zöld szem.


Fekete póló, valamiért "fétisem"


Izmos - nincs pixellé gyúrva, de a kockahas vagy csak a rajzolódása :D


Kedves, jófej, jó humorú, határozott.

2017. ápr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A barátom nagyon nem az estem, de szerintem nagyon szexi. Magas (kb. 190), macis, dús, sötét haj, fehér bőr, borosta, zöld szem, pocis, de izmos karok, mellkasszőr, kerek fenék. Hmm.

Egyébként aki szerintem nagyon jó pasi:

https://www.youtube.com/watch?v=Kdx9KhNU0Kc


18L

2017. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

175-190 centi közötti, izmosabb testalkat, vagyis ne legyen reszelős kocka hasa, de legalább látszódjon, hogy van ott izom, izmos karok, kerek, feszes fenék, sötét haj, kékes-zöldes szem, szép mosoly és élek halok a mosolygödröcskékért :). Éééés a barátom a mosolygödröcskét leszámítva kimaxolta az "elvárt" kinézetet. :)

20/L

2017. ápr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!