Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok túllépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok túllépni azon, aki belém törölte a lábát?

Figyelt kérdés

Röviden: majdnem egy éve szenvedek egy férfi miatt. Kollégám, de szerencsére nem találkozunk túl gyakran. Amikor megismerkedtünk, kölcsönös vonzalom alakult ki közöttünk, de visszafogtuk magunkat, mert párkapcsolatban élt. Úgy gondoltam, barátok lehetünk, amit tartottunk is egy ideig. Időközben kiderült, pontosítok, úgy tűnt, hamarosan zátonyra fut a kapcsolata, sokat panaszkodott a párjára. Velem rendszeresen találkozott, dicsért, kedveskedett. Egy nap aztán már nem csak barátként töltöttük együtt az estét. Ezt követően elindultunk a lejtőn, végül heteken át könyörögtem, beszéljük meg mi van, vagy mi lesz köztünk. Amikor elegem lett ebből, és el akartam engedni, akkor jött tőle az üzenet, feleségül veszi a lányt. Az eljegyzés megtörtént, én pedig padlóra kerültem. Nem azért, mert a párját választotta, hanem azért, mert miatta feladtam önmagam, és azért, mert valójában úgy állította be az egészet, mint ha én erőszakoltam volna rá magam mindvégig.

Nem vagyok bolond, őt akarta, elfogadtam. Sokáig, és néha még most is marom magam, hogy biztosan beképzeltem mindent, és soha nem is akart tőlem semmit. A szavai erről árulkodtak, persze így utólag látom, a tettei nem. Lényegében egy eszköz voltam neki, a silány szexuális élete megmentésére, és, hogy újra férfinak érezze magát. Mérhetetlen lelkiismeretfurdalásom van a lány miatt is, ha látom, hogy boldogok, soha nem közeledek a párja felé. Miként lehet ezen túljutni? Már csak magamon akarok segíteni, eddig csak az ő érdeküket néztem, ideje magamra koncentrálnom. Volt valaki már hasonló cipőben?



2017. ápr. 27. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Ez az undorító, hogy senki nem tartja tiszteletben, hogy a másiknak kapcsolata van, kit érdekel, hogy szar vagy sem. Minek kell bele menni?

Undorító a nők részéről is. Mert attól hogy a pasinak nincs esze és simán félre kúr, attól még a nőnek lehetne.

2017. ápr. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Naiv voltál, kihasználtak. Tanulj belőle...hogy a szép szavak, kedveskedés nem mindig az aminek látszik. Ne emészd magad, te csak elhitted,hogy őszintén közelít és igazat mond. Ne emészd magad, nem te vagy az első aki így járt. Tette őt jellemzi..játszott veled. Nem érdemli meg,hogy emészd magad. Lépj túl, ne gondolj rá, kezdj el élni. Nélküle is van élet. Előre nézz, múltat engedd el!
2017. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!