Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondolnátok egy olyan férfiról aki elmondaná, hogy megcsalta egy párját régen?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy szóba került és elmondta.

2017. ápr. 28. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit megrendülne benne a bizalmam.


De attól is függ, hogy mi milyen kapcsolatban állunk egymással.

2017. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
Velem csalta meg annak idején a barátnőjét. Én mégis bízom benne. Úgy érzem, hogy ő a nagy ő-és ő is ugyanígy van vele.
2017. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1. Mondjuk ismerkedési fázisban vagytok, az eset majd 10 éve történt, tanult belőle és azóta nem fordult elő.
2017. ápr. 28. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:

En is csaltam mar meg a paromat tizenevesen. Akkor meg nagyo komolytalan voltam en is, meg a kapcsolataim is. Nyilvan 17 evesen nem voltam eleg erett egy komoly kapcsolatra, most azert mar huszonevesen teljesen mashogy allok a dolgokhoz. Hala istennek ezt elnezte nekem a jelenlegi parom, mar 3,5 eve egyutt vagyunk, es nem csaltam meg, nem is tudnam.

Neha viszont almomban megcsalom, es egesz almomban mindig lelkiismeretfurdalasom van, de komolyan. Olyan jo felebredni, es rajonni, hogy csak alom volt :D mar nem birna el a lelkem egy megcsalast, akkor meg se kottyant. Dehat ebbol is latszik, hogy egy ember tinikent nem kepes olyan szerelemre, mint felnott fejjel.

2017. ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%

Hàt anyàmnak elmondtam azt mondta ha elhagyta a feleségét és titokba talizott màr az ujjal és amikor biztos volt dobbantott akkor velem is ezt tenné..(meg is tette jol korrigàltàk az akkori félelmeimet vonzottam be)neten keresgéltem de semmit se talàltam rola..azt se tudom akivel van akire mondta élete szerelme akkor miért nem öleli csokolja vàllalja fel facen stb.persze mikor irtam nem öleli akkor mivel olvasott a sràc megölelte a "csajàt"..persze a gyerekkori szerelmet akkor mondta a csajra meg hogy netes mikor én is ezt irtam meg velem beszélt..màr tényleg nem tudom ki a sràc teljesen összekavart..van aki azt mondta megbànta hogy elhagyta a feleségét a "csaja" miatt..van aki nem is tudott erről a csajàrol..

Mindig rolam mutatott a sràc tükröt meg a téglài..ja igen neten semmit se lehetne irni hisz az àlmodozàs se jobb mint a megcsalàs..szoval én se vagyok szent..ja igen meg màs domgaim miatt sem..

Szoval passz..egy a lényeg a sràc olvasott engem meg passz még miket tett keritő is volt stb.anno irta a fia majd ha megtudod apàm mit tett és ha elutasitod megzsarol majd a felvételekkel..mindenesetre sok pénze lehet ha ennyit beleölt hogy utànnam nyomozgasson napi szinten évek ota..azt mondta nincsenek itt baràtai-pedig nekem nincsenek ő itt ismert mindenhol az ő feliratos verdàit làtom..bàr azt irtam függök anyagilag azt nem utànozta le ő felvàgott hogy jol àll..bár lehet vki csak kölcsönadta neki vagy a szomszéd keco is az övé és ő adta kölcsön..

Na béla tényleg kiismerhetetlen vagy..minden hazugsàgra épült. A miétre tudom a vàlaszt ő okos én nem..békülős szex mi?vagy inkább alàzo 😔mert akkor rosszul döntöttem mert anyàm felvilàgositott mit veszithetek??!!meg sajnàltam azt aki értünk gürizett??aztàn mire megszületett a "kinga"addigra minden nehezebb lett mert zsaroltàk..az élet bobxolult azaz a félelmeim bonyolitottàk. Ha ugy élnék mint a barinőim ha nem lett volna lelkifurkàm akkor lett volna könnyebb csak nem nàlam az halàlos bűn..aztàn mégis lett halàlos bűnöm hogy kilépjek a zsarolàs alol..


Miért vagyok őszinte egyenes ember??

És miért nem hiszek istenbe màr??mert a rosszakat nem bünteti meg..én kiléptem volna abbol ami megromlott..aki meg nem hanem titokba volt mellette boldog és ha nem bukik le akkor abba él gerinctelen azt nem bünteti isten..meg aki zsarolja a màsikat hogy megöli elveszi a gyerekeit pszihiàtriàra juttatja kiidegeli cukkolja hogy agyvérzést kapjon..az élhet boldogan mindenféle következmény nélkül..

Balesetekbe is mindig a vétlen hal meg..

Elkanyarodtam..de azt mondjàk isten malma lassan öröl..én nem vagyok bosszuàllo a haragom akkor volt csak elszàlt..max elhagyjàk őt is mert a gyik azt irja ha vkit elhagynak màsért vele is az lesz..

Na ezt majd csak a Béla érti igy elég zagyva..de szűkült igen a kör..és egyszer csak a véletlen màr nem lesz véletlen és a varázslo felfedi a titkàt.."elmondom majd"

Csak ne lenne ilyen buta-aha tudom azért kapom mert tul sokat tudok és minek irok..a pszihomokus szàmmisztikàja is megmondta sok a segitőm.. ezek segitők??hogy nem bizok azota senkibe..hogy megmondjàk mi fog történni??hogy az a két barinőm is elhagyott??hogy senki nem akart közös programra jönni velem?hogy mindenki bàntott nem csak a zsarolo??jo szorakozàst mi :( :(

2017. ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
Ez az iràs nem mindenkinek szol mint ahogy a vonzàs törvénye irta csak a bélànak..jah a kintinek azért hagyta abba nàlam a melot :D màr értem hisz a radirpok se törölhet mindent nem béla??a trollokat se meg az msn en a barinőkkel irtakat..
2017. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!