Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, ha a legjobb barátnőtök összejönne az exetekkel?

Figyelt kérdés
Én szakítottam a sráccal, de valahogy akkor is fura a helyzet, és úgy érzem, csalódtam a barátnőmben. Ennek ellenére örülök, hogy boldog.
2017. ápr. 6. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Semmit. Nem jártok már. Ha jó barátok vagyunk, és megkérsz, hogy ne járjak a volt exeddel, fontolóra veszem.


Legyenek boldogok.


33F

2017. ápr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól függ melyikkel... Nekem is fura lenne, de szívből kívánnám hogy legyenek boldogok.


A gond akkor lenne, ha a srác szakítana velem. Akkor lehet megharagudnék barátnőmre, vagy megpróbálnám csakazértis lebeszélni.

2017. ápr. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mivel nem tud már érdekelni az exem ezért nem bánnám. bár inkább szegény lányt sajnálnám.
2017. ápr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kiakadnék.

Extől is függ, de valószínűleg nem lennék boldog

2017. ápr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem lenne többé a barátnőm.
2017. ápr. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Igazából nehezen tudom elképzelni a szituációt, mert barátnőimmel teljesen más az ízlésünk pasik terén. És exeimnek se jönnek be a barátnőim.

Egyébként őket ismerve, még azelőtt rohannának hozzám, hogy bármi komoly történne, és megbeszélnék velem. Így pedig semmi gondom nem lenne az egésszel, extől függetlenül. Ellenben, ha a legjobb barátnőm csak úgy a semmiből összejönne valamelyik exemmel, amit én máshonnan/mástól tudok meg, az picit rosszul esne. Biztosan lenne vele egy hosszabb elbeszélgetésem, és a viselkedésétől függően folytatódna a barátságunk, vagy sem.

2017. ápr. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy legyenek boldogok.

Én nem hiszem, hogy csalódnék a barátnőmben, legfeljebb mosolyognék, hogy "ó, te még nem tudod, amit én". De ez is hülyeség, mert simán lehet, hogy ami nekem nem volt jó, az neki egyáltalán nem okoz problémát.

2017. ápr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha már lezártam érzelmileg a párkapcsolatot vele, akkor elsőre furcsa vagy akár humoros lenne a helyzet, de az első meglepetés után örülnék neki.
2017. ápr. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez sok tényező függvénye szerintem:

- Milyen volt a kapcsolatod a volt barátoddal? Nagyon mély, komoly, vagy valami komolytalan, inkább alkalmi?

- Hogy viszonyulsz most a sráchoz? Haraggal, dühvel gondolsz rá, vagy elengedted a sérelmeid és igazából el tudod képzelni, hogy újra legalább beszélőviszonyban legyetek?

- Mennyire erős a kapcsolatod a barátnőddel? Tudsz örülni a boldogságának (bár írtad, hogy igen, de érdemes még egyszer megvizsgálni, hogy tényleg SZÍVBŐL örülsz annak, hogy boldog)?


Ha úgy érzed, a sráccal el tudsz beszélgetni és a barátnőd fontosabb neked, mintsem a duzzogásod, akkor lépj át rajta. Ami esetleg célszerű lenne viszont letisztázni, hogy úgymond mennyire akarsz bevonódni az életükbe, értsd:

- Közös programok

- Ha a barátnő lelkizni akar, hajlandó vagy-e meghallgatni, vagy lehet jobb lenne, ha ez esetben máshoz fordulna.


Szerintem célszerű lenne a barátnőddel megbeszélni, hogy "figyi, nem kéne erőltetni, legalábbis egy ideig a közös programokat, meg kérlek ne nekem öntsd ki a lelked, ha fasírtban vagytok, mert nekem még barátkoznom kell a szituációval". Ha értelmes a barátnőd, megérti és tiszteletben tartja, hiszen fontos vagy neki. Ha nem, akkor meg nem volt igazi barátnő...


Lehet egy idő után meg már megbékélsz és tudtok közös programokat szervezni. :)


Sok sikert!

2017. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szegény barátosném :(((


Igazából nem féltem, mert okos lány, tudom, hogy nem kezdene azzal a barommal. :"D


21/L

2017. ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!