Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli lanyok el tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli lanyok el tudnátok képzelni hogy a párotok egyben a szolgatok is legyen?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 28. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármi megtörténhet!
2017. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az előző is az volt, az új is az lesz... ezen nem aggódom.
2017. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Mellém egyenrangú társ kell, nem egy csicska.
2017. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sok nőnél ez az "alap", de nem csak az ágyban, amúgy is. A férfi faj nem is jó másra. Alsóbbrendű létformáknak sorolták be őket.
2017. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es Te pasi vagy,igaz?
2017. ápr. 28. 20:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Áh, megint indokolatlanul tahóskodom, ráadásul hülyeségekkel. Le veled #4!
2017. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nekem fontos, hogy egyenrangú felek legyünk, bár vannak dolgok, ahol engedek, vagy ahol én szeretnék uralkodni, de ennek is kell legyen egy jó dinamikája. Egy szolga pasit megunnék, mert nem kell "legyőzni" és én szeretek "harcolni" :)
2017. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!